Į „Myliumuzika.lt” balandžio topą įsiveržė Donny Montell

DonatasArtėjant tarptautiniam dainų konkursui „Eurovizija 2012“, kuris vyks Azerbaidžane, Baku, gegužės 22, 24 ir 26 dienomis, į Myliumuzika.lt klausomiausių dainų sąrašo viršūnę balandžio mėnesį įsiveržė Donato Montvydo lietuviškoji eurovizinės dainos versija – „Nenuleisk akių“.

Kovo mėnesį daina buvo pasiekusi tik 7-ąją vietą. Šią dainą sparčiai vejasi Eglės Jakštytės kūrinys „Apie tave“. Kovo mėnesį pasirodžiusi kaip naujiena 15-oje Myliumuzika.lt sąrašo vietoje, balandžio mėnesį ši daina jau įkopė į antrąją vietą.

Iš populiariausiųjų sąrašo niekaip nenori trauktis 2012-ųjų pradžioje į jį patekusios dainos: SEL „Aš žiūriu į tave pasauli“, Džordanos Butkutės „Tylios mintys“, Mino „Netobulas angelas“ ir net žiemiškoji Natalija Bunkės daina „Širdis ant balto sniego“.

Šilutės naujienų” bei portalo „Myliumuzika.lt” konkurso nugalėtoja tapo Karolina POCIENĖ. Ji įvardijo du iš trijų balandžio mėnesio trejetuko lyderių. Mergina laimėjo Jurgos Šeduikytės CD su autografu!

Balandžio mėnesį Myliumuzika.lt pasiekė nemažai naujų dainų. Atsinaujinusios grupės „Agentūra“ (dėl merginų nesutarimų Ievą Pakenytę pakeitė Gintarė Dugnaitė) naujoji daina „Gyvenk“ sulaukė dėmesio ir iškart šoktelėjo į penketuką. Neblogai sekasi ir Soliario naujoms dainoms – stačiokiška ir kiek necenzūrinė „Tu to norėjai“ įsitaisė 7-oje vietoje.Donatas3

Į balandžio dešimtuką pateko ir dar dvi naujos dainos: grupės „Junior“ – „Tu nematai“ ir kurį laiką tylėjusios dainininkų poros Violetos ir Viliaus Tarasovų naujoji daina „Šypsenai laikas“. Duetas žada netrukus išleisti ir bendrų dainų albumą.

Dar keletas balandžio mėnesį paviešintų naujų dainų įsitaisė Myliumuzika.lt dvidešimtuke. Natalijos Bunkės sesers Kristinos Ivanovos vadovaujamos grupės „ŠarkA“ nauja daina apie pavasarinius jausmus „Aš išprotėjau“ populiarumu pralenkė muzikos debiutantės Notos kūrinį „Mano dainoje“ ir bendrą Akmėjos bei Lino Adomaičio dainą „U right – i left“.

Beje, pastaroji daina įtrauktą ir į naująjį Lino Adomaičio albumą „Floating to you“, kuris pasirodė balandžio mėnesį. Paskutinėje dvidešimtuko vietoje – naujoji Ievos Narkutės, išgarsėjusios „Raudonais vakarais“, daina „Metų laikai“.

DonatasMontvydas-DonnyMontell CDBalandžio mėnesį Myliumuzika.lt svetainėje pasirodė ir keletas naujų, ką tik išleistų, albumų: „Išjunk šviesą“ – „Pinigai“ ir neseniai Vilniuje koncertavusios baltarusių grupės „Krambambulya“ –  „Drabadzi – Drabada“. Na, o Donato Montvydo gerbėjų laukia ypatinga dovana  – tik ką pristatytas jo pirmasis solinis albumas „Donny Montell“.

Balandžio mėnesio topas:

1. Donatas Montvydas – „Nenuleisk akių“ (Eurovizija 2012, lietuviška versija)
2. Eglė Jakštytė – „Apie tave“
3. SEL – „Aš žiūriu į tave pasauli“
4. Džordana Butkutė – „Tylios mintys“
5. Agentūra – „Gyvenk“ (nauja)
6. Mino – „Netobulas angelas“
7. Soliaris – „Tu to norėjai“ (nauja)
8. Natalija Bunkė – „Širdis ant balto sniego“
9. Junior – „Tu nematai“ (nauja)
10. Violeta ir Vilius Tarasovai – „Šypsenai laikas“ (nauja)
11.Tautinis brandas – „Skubu (extended version)“ (nauja)
12. „Pikaso“ – „Aš kaip ir tu“
13. „69 danguje“ – „Nutylėta meilė“
14. Lauris Reiniks – „Aš bėgu“
15. „ŠarkA“ – „Aš išprotėjau“ (nauja)
16. Pinup Girls – „Cirkas“
17. Nota – „Mano dainoje“ (nauja)
18. Akmėja ft. Linas Adomaitis & B-simp – „U right – I left“ (nauja)
19. Mantas – „Melagė“
20. Ieva Narkutė – „Metų laikai“ (nauja)