Į saugią aplinką – per meninį ugdymą

traksedziai mokinukaiTraksėdžių pagrindinės mokyklos mokinių, dalyvavusių piešinių ir plakatų konkurse „Aukime saugūs 2012“, skirtame Pasaulinei civilinės saugos dienai paminėti, darbai buvo gerai įvertinti ne tik rajono ture, bet ir apskrityje.

Net dviejų pirmos klasės mokinių – Eimanto Dabulskio ir Gusto Belobokovo – piešiniai rajoniniame ture buvo atrinkti į kitą turą, kuris vyko Klaipėdoje.

Neseniai vaikus ir mokytoją maloniai nustebino žinia, kurią perdavė Šilutės rajono savivaldybės Civilinės ir priešgaisrinės saugos tarnybos vedėjas Romualdas Renčeliauskas: pirmos klasės mokinio G.Belobokovo piešinys Klaipėdos regione 1-4 klasių mokinių grupėje pripažintas antruoju.
traksedziai nugaletojo piesinys
Dar daugiau – vedėjas, kovo 1-ąją vykdamas į Klaipėdos apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, pakeliui mielai sutiko paimti Gustą ir jo pradinių klasių mokytoją Birutę Dženkaitienę.

Šventinio renginio valdyboje metu buvo padėkota mokinius ruošusiems mokytojams, įteikti apdovanojimai. Gustas gavo Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Gedemino Karaliaus pasirašytą raštą, liudijantį laimėtą antrąją vietą, atminimo dovanėlių.

Mokiniai ir mokytojai klausėsi Klaipėdos Eduardo Balsio menų mokyklos ugdytinių koncertą, iš savo darbų dėliojo kolektyvinį „Laišką Žemei“, buvo vaišinami tortu. Visi dalyviai apžiūrėjo šiuolaikinę gelbėtojų techninę įrangą, išklausė naudingų patarimų, kaip saugotis gaisro pavojaus.

Kitą dieną mokyklos direktorė Birutė Morkevičienė apdovanojo ir likusius konkurso dalyvius, kurių piešiniai šį kartą nepateko į Klaipėdos apskrities turą: mokyklos padėkos raštus gavo Rugilė Kasiliauskaitė, Eimantas Dabulskis, Erikas Iršas.