Į Šilutė atkeliaus „Swedbank“ Kalėdų senelis

kaledu senelio kelione A4„Swedbank“, pasitikdamas gražiausias metų šventes, Lietuvos miestų ir miestelių gyventojams dovanoja progą susitikti su Kalėdų seneliu. Po Lietuvą „Swedbank“ Kalėdų senelis keliaus visą šventinį laikotarpį, nuo gruodžio 19 iki sausio 6 dienos. „Swedbank“ atstovai žada, kad tai bus pats tikriausias Kalėdų senelis, į susitikimus atvyksiantis ir su saldžių dovanų maišu, ir su linksma palyda – animaciniais personažais antinu, šermuonėliu arba voveriuku.

„Pirmą kartą organizuojame tokią kalėdinę akciją. Ją sugalvojome norėdami padėkoti Lietuvos savivaldybėms už partnerystę rengiant jubiliejinę Dainų šventę, kurios rėmėjais mes buvome. Kalėdų senelio kelionės maršrutą po savivaldybes jau beveik baigiame dėlioti. Tikimės, jog per visą laikotarpį Kalėdų senelis spės aplankyti visas Lietuvos savivaldybes ir jų gyventojams palinkėti gražių Kalėdų bei gerų Naujųjų metų“, – apie Kalėdų senelio kelią po Lietuvą pasakojo „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

Lietuvos savivaldybių gyventojai su „Swedbank“ Kalėdų seneliu galės susitikti arba savivaldybės organizuojamo kalėdinio renginio metu, arba sutartu laiku prie papuoštos kalėdinės eglutės miesto ar miestelio aikštėje. Čia susirinkusiuosius Kalėdų senelis vaišins šventiniais saldainiais, taip pat ves žaidimus ir viktorinas bei dalys prizus. Ir, žinoma, visus norinčius pakvies įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

Į Šilutę Kalėdų senelis atvyks jau gruodžio 29 d. 17.00 val. prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6).

Kalėdų senelio maršrutą rasite čia.