Į Šilutę atvyksta skandalingiausia teatro komedija be cenzūros „Testosteronas“

Domino T10X10Šilutės kultūros ir pramogų centre, balandžio 11 dieną

Į Šilutę atvyksta skandalingiausia pastarojo laikmečio komedija teatro scenoje. Be išimčių tik nuo 18 metų žiūrovams skirtas pastatymas „Testosteronas“ šokiruoja ne tik meniniais, komedijos žanrui neįprastais sprendimais, bet ir tiesmukiškumu.
Režisieriaus O.Šapošnikovo pastatytas spektaklis pasakoja apie jaunikį, kurį ką tik prie altoriaus paliko mylimoji. Visiškai sugniuždytas, vilties ir nuovokos netekęs vyras, bičiulių ir artimųjų padedamas, bando atgauti dvasinę pusiausvyrą ir išsiaiškinti, kodėl taip nutiko.

Pjesė giliai narso amžiną vyrų ir moterų santykių temą, tačiau šiame spektaklyje tai daroma labai „vyrišku“ būdu – tiesmukai, nebijant keiksmažodžių ir vaizdingų, emocionalių išsireiškimų.

Spektaklyje vaidina puikiai teatro gerbėjams pažįstami aktoriai: Andrius Bialobžeskis, Algis Ramanauskas, Algirdas Gradauskas, Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Nerijus Gadliauskas, Julius Žalakevičius, Andrius Žiurauskas, Mindaugas Ancevičius, Dalius Skamarakas ir Jokūbas Bareikis.

Bilietų kainos: 15 Eur; 12 Eur; 9 Eur. Bilietai platinami: www.bilietai.lt ir kultūros centro kasoje (I-IV 15-18 val., V 15-17 val., tel.: (8 441) 51518, 8 671 09696). Išankstinė bilietų rezervacija tel. (8 441) 51518 (9-15 val.).