Į Šilutę sugrįžta Rudens šventė

 

RUDENS SVENTE_A6_su_draugais__9_vERSIJATautodailės ir amatų mugė, gurmanų turgus, koncertai, mamyčių ir bagažinių turgelis – šios ir dar daugybė kitų veiklų bei pramogų veiks rugsėjo 15 dieną, šeštadienį, Rudens prekybos ir pramogų mugės metu.

Rudens mugė gyvybės įneš į tą miesto galą, kuriame renginiai beveik nevyksta – ji šurmuliuos Tilžės gatvėje, šalia fontano ir F.Bajoraičio bibliotekos. „Turime vienintelį parkelį su fontanu, gražia architektūra. Ši miesto vieta nepelnytai pamiršta“, – sako renginio sumanytojai Vygantas Stoškus ir Kęstutis Keršis.

Daugelis šilutiškių prisimena Rudens šventę, kuri prieš keletą metų vykdavo Senojo turgaus aikštėje, ir kurioje prisistatydavo kiekviena Šilutės rajono seniūnija. Šiemet renginys keičia formatą: jame apsilankę žmonės galės ne tik nusipirkti išskirtinių gaminių ar daiktų, bet ir smagiai praleisti laiką.

Maisto gurmanų turguje galėsite įsigyti įvairių mėsos, žuvies, sūrių gaminių, taip pat „Palangos delikatesų“ konservų, žolelių, aliejaus, alyvuogių. Išskirtiniai gaminiai bus parduodami gamintojo kainomis.

Rudens šventėje veiks ir mamyčių, ir bagažinių turgeliai. Renginio organizatoriai kviečia peržiūrėti savo spintas, garažus, išaugtus vaikų drabužius, daiktus ir juos parduoti. Pirkėjams tai puiki galimybė daiktus nusipirkti pigiau.

Nepamiršti čia bus ir sodininkai. Organizatorių žiniomis, į mugę jau užsiregistravo daugybė prekeivių, kurie atsiveš medžių ir kitų augalų sodinukų. Taigi nusipirkę dar galėsite juos spėti ir pasodinti savo sodybose.

Renginyje koncertuos pop grupės iš Gargždų, Skuodo, Šilutės, Klaipėdos. Sportinių šokių programas demonstruos klubai „Kubana“, „Salūnas“. Vaikus džiugins ne tik batutai, bet ir piešimas, teatralizuota vaikų pop choro „Spindulys“ programa. Tuo tarpu jaunimas galės pajudėti diskotekoje.

Rudens šventė veiks nuo 11 iki 21 val.

Renginio organizatoriai iš anksto atsiprašo, kad tądien Tilžės gatvėje nevyks eismas. Jie taip pat dėkoja Tilžės gatvės verslinikams už pagalbą organizuojant renginį.

Jeigu norite kažką pa rduoti ar pakoncertuoti, dar galite užsiregistruoti:

Dėl prekybos telefonu 8 655 72000, Kęstutis

Dėl muzikinių pasirodymų 8 687 49146, Vygantas.