Į skenduolio paieškas leidosi Šyšoje maudęsis vyras ir… buvo palaikytas skęstančiuoju

Karštą penktadienio popietę, apie 13 val., Šilutėje nerimą sukėlė be paliovos kaukiančios visų specialiųjų tarnybų sirenos. Tokio sujudimo priežastis – į Bendrąjame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Šyšos upėje skęsta žmogus.

Tik skenduolio paieškų įkarštyje paaiškėjo, kad joks žmogus upėje neskendo, o skęstančiuoju buvo palaikytas atsivėsinti į upę įbridęs vyras, kuris išgirdęs sirenas pats suskubo prisidėti prie nelaimėlio paieškų…

Moterį kviesti pagalbą privertė Šyšoje pamatytas upės viduriu brendąs vyras, kuris pasiekė gilesnę vietą ir paniro po vandeniu. Išvydusi tokį reginį praeivė supanikavo ir puolė apie tai pranešti specialiosioms tarnyboms.

Kol moteris skambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir operatorei pasakojo įvykio aplinkybes, tariamas skenduolis atsivėsinęs galvą kuo ramiausiai išlipo į krantą.

Į nurodytą įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos ir policijos pareigūnai. Gelbėtojai pusės kilometro atstumu nuo Hugo Šojaus dvaro iki ligoninės pėsčiųjų tilto ieškojo upėje skęstančio žmogaus ar skenduolio kūno, tačiau nei vienas, nei kitas nebuvo rastas. Moters, pranešusios apie nelaimę, įvykio vietoje nebuvo.

Tuo metu, kai narai ruošėsi apžiūrėti upės dugną, pasirodė vyras, kuris aktyviai įsijungė į skenduolio paieškas ir priekyje gelbėtojų pusnuogis bėgo upės pakrante šaukdamas, kad reikia gelbėti skęstantįjį. Vėliau paaiškėjo, kad jis ir buvo tas pats vyras, dėl kurio „maudynių“ ir kilo visa suirutė.

Šukuojant upę ir jos pakrantę gelbėtojų dėmesį patraukė pakrantėje pastatytas dviratis, šalia kurio gulėjo sulankstyti drabužiai, o dviračio savininko aplink nesimatė.

Galiausiai pareigūnams įtarimą sukėlė jiems į pagalbą puolęs ir paskui juos lakstantis vyras. Jį pakalbinus susidarė įspūdis, kad 42-ejų vyras turi psichikos sveikatos sutrikimų. Jį išsivežė greitosios pagalbos medikai.