Įdomybės iš „Šilutės naujienų“ redakcijos gyvenimo

14 gimtadienisPrieš 14 metų, tarp visų įsimylėjėlių dienos – vasario 14-osios ir Lietuvos gimtadienio – vasario 16-osios, buvo parengtas pirmasis „Šilutės naujienų“ laikraščio numeris. Dienos šviesą leidinys išvydo vasario 18 dieną.

14-ojo gimtadienio proga sulaukėme didžiausios dovanos – 14000-ojo „Facebook“ gerbėjo. Šis skaičius sako, kad žiniasklaidos srityje esame lyderiai rajone. Tai įkvepia ir kartu įpareigoja dar labiau stengtis, Jums, skaitytojai, pateikti naujausią ir aktualiausią informaciją iš Pamario krašto gyvenimo.

Kiekvienas gimtadienis priverčia apžvelgti praėjusius metus – nueitą kelią, įgytą patirtį, sutiktus žmones. Taigi pateikiame keletą įdomių faktų iš redakcijos gyvenimo.

Amžiaus vidurkis – 44 metai

„Šilutės naujienų“ komandą sudaro 13 darbuotojų, iš jų 3 vyrai ir 10 moterų.

Kad jus pasiektų kuo naujausia ir aktualiausia informacija, kasdien darbuojasi penki korespondentai, biuro administratorė, maketuotoja – dizainerė.

Kruopščiai susumavę visų darbuotojų metus, galime teigti, kad jaučiamės jauni ne tik savo dvasia, bet ir amžiumi. Darbuotojų amžiaus vidurkis – 44 metai.

Per 14 metų redakcijos kolektyvo nariai susilaukė 6 vaikų ir 6 anūkų. Iš viso darbuotojų šeima turi 25 vaikus ir 8 anūkus.

Kasmet redakcija dalyvauja Žuvienės virimo čempionate, redakcijoje taip pat smagiai paminime Picos, Boso, Pyragų dienas.

Kiekvieną vasarą redakcijos kolektyvas per Kuršių marias plaukia į Nidą.

Ant redakcijos kabinetų sienų kabo daugiau kaip 60 padėkos raštų už įvairių renginių rėmimą ir organizavimą.

Svarbiausi redakcijos renginiai – 11 metus rengiamas kultūros šviesuolių pagerbimas „Atverk dvasios turtų skrynią“, dešimtmetį laikraščio redakcija organizavo moterų krepšinio turnyrą „Pavasaris“. Mūsų redakcija tapo „Burbuliatoriaus“ ambasadore Šilutėje, paskatinusi gamtoje bendrauti šimtus šilutiškių.

„Šilutės naujienos“ keletą metų inicijavo gerumo akcijas: kvietė šilutiškius megzti kepurėles onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, vėliau – vaikų globos namų gyventojams, socialiai remtinų šeimų vaikams. Pradėjusios megzti, moterys negalėjo sustoti ir kasmet į redakciją atneša kepuryčių, kojinių. Ypač vaikais rūpinasi šilutiškė Raminta – atneša po kelis maišus kepurėlių, numegztų ne tik iš siūlų, bet ir meilės, šilumos.

„Šilutės naujienos“ mielai anonsuoja kultūrinius renginius, neatsisako padėti ir pagalbos į mus besikreipiantiems šilutiškiams. 2016-ųjų metų pabaigoje viešumo ir daugybės gerų žmonių dėka buvo pagelbėta vienai skurdžiai gyvenančiai moteriai ir trims jos vaikams.

Mūsų sekėjų – daugiau kaip 14 tūkstančių

 Pirmasis „Šilutės naujienų“ numeris išėjo 2003 metų vasario 18 dieną. Šiandien jūs skaitote jau 1372-ąjį laikraščio numerį.
Laikraštis išleidžiamas kiekvieną antradienį ir penktadienį 3000 egzempliorių tiražu.

Antradienio ir penktadienio rytais, kol dauguma Jūsų tikriausiai dar miega, mūsų platintojai Jurga ir Artūras išvežioja „Šilutės naujienas“ į didžiausias miesto ir atokiausias Šilutės rajono parduotuves.

Kiekviena diena redakcijoje – vis kitokia:- mus pasiekia naujausios žinios apie krašto įvykius, renginius, apdovanojimus ir kt. Karščiausių naujienų nekonservuojame, o iškart publikuojame „Šilutės naujienų“ interneto svetainėje silutesnaujienos.lt.

Per mėnesį mūsų svetainę aplanko apie 28 000 naudotojų. Beveik 90 proc. mūsų svetainės lankytojų yra iš Lietuvos, kiti – iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Norvegijos, Airijos, Švedijos, JAV, Peru,  Danijos, kitų šalių.

„Šilutės naujienas“ skaito ir Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Palangos, Šiaulių, Marijampolės, Tauragės miestuose gyvenantys kraštiečiai.

Kokios naujienos labiausiai domina mūsų skaitytojus? Tarp populiariausių straipsnių pirmauja informacija apie avarijas, gaisrus. Šilutiškiai taip pat domisi kraštiečių sėkmės istorijomis, verslo naujienomis, informaciniais straipsniais apie sveikatą.

Džiaugiamės, kad „Šilutės naujienų“ „Facebook“ paskyra jau turi daugiau kaip 14 000 sekėjų. Per savaitę mūsų įrašus pamato apie 46 000 žmonių. „Facebook“ paskyros skaitytojus labiausiai džiugina gamtos vaizdai, Šilutės ir rajono gyvenviečių nuotraukos. Lankytojai dalijasi mūsų paskelbta aktualia informacija, dažnai čia užverda aktyvios diskusijos rajono aktualijų temomis. Visada atsižvelgiame į skaitytojų nuomonę ir, jeigu yra poreikis, ieškome atsakymų jiems rūpimais klausimais.