Įdomybių katilas Nr. 3 Rugsėjo 5-ąją mūsų visų laukia Žuvienės virimo čempionatas!

zuviene2015 SPAUDAI* Iki 7-ojo žuvienės čempionato liko 4 paros ir vos 3 dienos tiems, kurie nori įsijungti į čempioniškas lenktynes dėl nugalėtojo žiedo.

Registracija tęsiama, o laiko apsisprendimui beveik nebeliko. Dalyvio anketą galima užpildyti Šilutės rajono savivaldybės internetiniame tinklapyje.

* Kol kas ir toliau dominuoja atvykstančios komandos iš kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Žuvienės skonių paletė bus įvairi, nes komandos savo žuvienę virs iš skirtingų rūšių žuvų. Patyręs žuvienės meistras savąjį receptą yra išbandęs ir
patikrinęs daugybę kartų.

* Kai į vieną būrį susirenka apie pusšimtis tokių meistrų, kurių išvirta žuvienė verta aukščiausių apdovanojimų, vertinimo komisijai tenka spręsti nelengvus testavimo ir degustaviomo galvosūkius. Simboliška, kad tą pačią dieną prasideda ir Europos vyrų krepšinio čempionatas, kuriame visi tikimės Lietuvos rinktinės gero žaidimo.

* Žuvienės virimo čempionų rinktinėje turime tvirtą šešetuką nepakeičiamų meistrų ir šis šešetukas pasipildys dar vienu visateisiu nariu. Virėjų laukia rėmėjų dovanos, unikalios prijuostės ir “Virektos” pagamintos maisto pjaustymo lentelės,
kurių neįmanoma nusipirkti, jas išskirtinai gauna tiktai virėjai.

Sekite čempionato programą ir nepraleiskite 7-ojo Žuvienės virimo čempionato, kuris startuoja Šilutės uoste rugsėjo 5 d. 12 val.

Su pagarba – čempionato vyr. šefas Marijus BUDRAITIS