Ieškantiems baldų – „Ingadoje“ velykinės kainos

ingada austejaArtėjant pavasario šventėms dažnas norime atnaujinti buitį, papuošti namus. Visiems, norintiems tai padaryti, padės baldų parduotuvių „Ingada“, esančių Šilutėje Cintjoniškių g. 11A ir Gluosnių g. 9 bei Šilalėje Vasario 16-osios g. 3, prekybininkai. Čia jau taikomos žymios velykinės nuolaidos daugeliui pirkėjų pamėgtų baldų.

„Ingados“ baldų pardavėjai apie velykines akcijas paskelbė vieni pirmųjų mieste. „Norime pasidalinti su savo pirkėjais pavasario džiaugsmu, padėti jiems artėjant šventėms atnaujinti savo būstą“, – sako vyriausioji pardavėja Rita Subačienė.

Vedžiodama po prekybos sales, R.Subačienė rodo vieną už kitą įdomesnius baldų komplektus. Ypač įspūdinga naujoji „Troja“. ingada trojaŠis klasikinio stiliaus svetainės baldų komplektas 3+2 – bene paskutinysis Šiaulių įmonės „Sofa Planet“ gaminys. „Patys gamintojai sako, kad jeigu šiandien Lietuvoje reikėtų pirkėjui pasiūlyti labiau kokybišką baldą, tokio turbūt neatsirastų“, – pasakoja vyr. pardavėja.

Įprastinė šio komplekto kaina 5690 litų, tuo tarpu akcijos metu jį galima įsigyti už 4780 litų.

Didelės nuolaidos taikomos ir „Plungės baldų“ gaminiams. Pasak R.Subačienės, pirkėjai labai pamėgo funkcionalų svetainės kampinį komplektą „Austėja“. Tai irgi naujas gaminys, išsiskiriantis moderniomis formomis. Perkant iš ekspozicijos šį komplektą dabar pakanka turėti 1590 litų.

Gausus ir miegamojo baldų pasirinkimas. Vadinamosios ekonominės klasės baldus čia galima nusipirkti ir už 1690 litų.

Storesnės piniginės savininkai, žinoma, rinksis prabangius klasikinio stiliaus miegamuosius, kurių kaina ir 6, ir 7 tūkstančiai litų.
„Ingadoje“ prekiaujama ir slankiosiomis sistemomis. Tai aukštos kokybės itališka produkcija, jau radusi vietą daugelio šilutiškių namuose. Įmonės meistrai atvyksta į namus, patys išmatuoja, suprojektuoja, o vėliau – sumontuoja tokias sistemas. Ir joms šiuo metu taikomos nuolaidos.
ingada miegamasis
Šeimininkės ypač apsidžiaugs už akcijos kainą savo virtuvę papuošusios nauju virtuvės baldų komplektu. „Ingadoje“ gausus visoje Europoje žinomos „Marco“ gamyklos virtuvės baldų pasirinkimas. Tai kokybiški ir patvarūs baldai, kurių spalvą ir atspalvį galima pasirinkti net iš pusantro šimto spalvų paletės.

Baldų pardavėjai nusprendė, kad pirkėjams būtų patogu kartu su baldais įsigyti ir buities techniką. Pageidaujamą įrangą užsisakius „Ingadoje“, ji bus atvežta kartu su baldais.

Dar viena naujovė – akcijos ženklu pažymėtą prekę įsigijęs pirkėjas dar gali papildomai išsitraukti sau 3-10 procentų nuolaidą, nes parduotuvėse vyksta ir velykinė loterija.

Velykinės akcijos pabaiga – balandžio 16 diena. Tad suskubkite.