Ieškotas Pašyšių gyventojas rastas nuskendęs

IMG 20200217_152745Šiandien Pašyšiuose, Šyšos pakrante ties daugiabučiais vaikščiojęs gyventojas pastebėjo skenduolį. Netrukus pasklido kalbos, kad nuskendęs vyras beveik mėnesį buvo laikomas dingusiu be žinios.

Dar sausio 27 dieną policija išplatino pranešimą, prašydama pagalbos surasti dingusį Pašyšių kaimo gyventoją. Nepatvirtintais duomenimis 40 metų vyras buvo ne vietinis, atvykęs iš Kauno. Viename iš reabilitacijos centrų jis gydėsi nuo priklausomybės. Paskutiniu metu jis, su dar keliais žmonėmis, gyveno išnuomotame bute Pašyšiuose.

Vietiniai kalba, kad vieną dieną bute gyvenę vyrai, galimai apsvaigę, pradėjo skambinėti specialiosioms tarnyboms. Atvažiavus policijai, vienas jų pabėgo ir įkrito į Šyšą, nuskendo. Jo bičiulį pareigūnai sulaikė. Bute buvo rasta švirkštų, narkotikų.

Upėje, kur rastas skenduolis buvo įleistas elektros siurblys. Šiandien pakrante ėjęs vyras pamatė, kad už siurblio virvučių kažkas užkibę. Timptelėjęs jis pamatė, kad kažkas nuo dugno pakilo. Žmogus manė kad tai rąstas, bet paaiškėjo, kad tai skenduolis kūnas. Narai gelbėtojai skenduolį ištraukė. Šiuo metu vyksta tyrimas.