„Ignitis“: galite keisti planą į pigesnį, o anksčiau gautų nuolaidų grąžinti nereikės

Bendrovė „Ignitis“ ragina klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos planą į pigesnį. Iki birželio 29 d. tam ypač palankus metas.

 

<ttt>Klientai, ypač tie, kurie elektros suvartoja daugiau nei vidutinis namų ūkis, ir tie, kurie buvo fiksavę aukštą kainą, jau suskubo pasikeisti planą. Kas dar plano nepasikeitė, įmonė ragina tai padaryti.

Prognozuojama, kad trumpuoju ir vidutiniu laikotarpiu turėtų išsilaikyti gerokai žemesnės didmeninės kainos. Dėl to „Ignitis“ gali ne tik pasiūlyti žemesnes kainas, bet ir ragina klientus keistis turėtus brangesnius planus, negrąžinant anksčiau gautų nuolaidų.

Migravimas tarp planų, kai klientai keitėsi fiksuotos kainos planą į pigesnį, sausį-vasarį buvo išaugęs 5 kartus. Pastaruoju metu, migruodami klientai gerokai dažniau renkasi su birža susietą planą „Išmanus – Mėnesinis“, populiarūs ir fiksuoti planai su nuolaida.

„Prieš kelias savaites startavo dar vienas mūsų planas – „Išmanus – Valandinis“. Jis bus naudingas tiems, kurie linkę sekti elektros kainas biržoje, stebėti kada elektra pigiausia ir pagal tai koreguoti jos vartojimą, pavyzdžiui, skalbimo mašiną nustatyti nakčiai“, – teigia „Ignitis“ atstovas.

Pasikeisti turimą planą patogiausia naudojantis „Ignitis“ savitarna internete, bet galima ir skambinant klientų aptarnavimo telefonu arba atvykus į klientų aptarnavimo centrą.

Iki plano keitimo gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais bent 6 mėnesius. Iki šios datos planą galima keisti kelis kartus.

<fff>UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“ inf.