Įkaušęs jaunimas išguldė 28 kelio ženklus

signaliniai stulpeliaiKelininkai įkaušusio jaunimo siautėjimą Šilutės rajone vadina tikru viesulu. Pajūryje siautusi audra kelininkams nepridarė tiek žalos, kiek kompanijos chuliganiški veiksmai.

Valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ darbuotojams buvo pranešta, kad naujametinę naktį kelyje Šilutė-Šilalė jaunuoliai laužo kelio ženklus. Iš linksmybių namo traukdami jaunuoliai kelkraštyje kelininkų įkastus signalinius stulpelius laužė kone pusantro kilometro ilgio ruože.

Pro šalį važiavę žmonės paskambino policijai. Atvykę patruliai pagal išguldytų stulpelių virtinę atsiekė ir jaunuolius. Chuliganus pavyko sučiupti. Paaiškėjo, kad šiame kelyje pradingo dar du kelio ženklai. Vienas jų žymi kilometražą, o kitas – nuorodą į Vainuto miškų poligoną.

Vį „Klaipėdos regiono keliai“ Šilutės kelių tarnybos inžinierius Kęstutis Daugalas suskaičiavo, kad naktį buvo nuniokota 28 stulpeliai.

„Padaryta 595,82 eurų žala. Kiek žinau, sulaikyti trys ar keturi jaunuoliai. Dažniausiai tokie incidentai pasitaiko švenčių metu ir tamsiu paros metu“, – pasakojo K.Daugalas.