Iki balandžio 6 dienos veikia Vytauto Gocento tapybos darbų paroda

GocentasŠilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Palėpėlėje (IV a.) eksponuojama Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos darbuotojo, Mažosios Lietuvos kultūros ir paveldo raštijos puoselėtojo Vytauto Gocento tapybos darbų paroda „Rusnės peizažas‘ 2014“.

Literatas, kraštotyrininkas Vytautas Gocentas gimė Klaipėdoje, todėl autorius savo žinias ir energiją skiria ne tik bibliotekininkystei, bet ir Mažajai Lietuvai. Jis – lietuvininkų bendrijos „Mažoji Lietuva” Seimelio narys. Visi jo gyvenimo takai vėl ir vėl grįžta į Mažąją Lietuvą jo straipsniuose, eilėraščiuose bei tapybos darbuose.
Viešojoje bibliotekoje eksponuojamuose tapybos darbuose – unikali Rusnės gamta, ramybe ir jaukumu alsuojantis salos gyventojų gyvenimo būdas – tai, kas būdinga Klaipėdos kraštui: vanduo, marios, žuvys, žvejų valtys ir kantrūs žvejai…

Vytautas Gocentas yra dalyvavęs tautodailės parodose Lietuvoje (Klaipėdoje, Vilniuje, Šilutėje, Rusnėje) bei užsienyje.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Palėpėlėje (Tilžės g. 10, IV a.) eksponuojamą Vytauto Gocento tapybos darbų parodą „Rusnės peizažas‘ 2014“ maloniai kviečiame aplankyti iki balandžio 6 d.