Iki pasimatymo! Susiburbuliuosime kitąmet…

TV burbuliatorius visiPraėjusios savaitės pirmadienį visi prijaučiantys ore sklandantiems muilo burbulams buvo kviečiami paskutinį kartą drauge su kitais šilutiškiais atsisveikinti su “Burbuliatoriumi” iki kito sezono.

Surengti paskutinį šiais metais burbulų šokį susirinko apie keturiasdešimt šilutiškių: nuo pačių mažiausių, vos tik pradėjusių ropinėti, iki juos atlydėjusių tėvelių ir mamyčių.

Ir šiais metais “Šilutės naujienos” kartu su Šilutės kultūros ir pramogų centru kvietė šilutiškius tęsti gražią miesto tradiciją –  kas antrą vasaros pirmadienį susirinkti prie Šilutės kultūros ir pramogų centro ir visiems kartu pūsti muilo burbulus.

Tokie ramūs, jaukūs pavakarojimai Lietuvoje vyksta jau 7-ąjį sezoną (nuo 2009 metų) kūrybinės grupės „Laimikis.lt” iniciatyva. O Šilutėje “Burbuliatoriaus” ambasadoriumi tapo „Šilutės naujienų” redakcija, nuo 2011 metų vasaros paraginusi šilutiškius užburbuliuoti spalvotais burbulais miesto parką. Taigi šilutiškiai burbuliavo jau 5-ąjį sezoną!

Beje, šiemet pirmąjį „Burbuliatoriaus” sezoną savo kaime surengė Inkaklių daugiafunkcis centras, prisidėdamas prie dabar jau tarptautiniu judėjimu tapusios inciatyvos. Jos tikslas ir yra atgaivinti miestų ir kaimų viešąsias erdves ir sukurti dar vieną laisvalaikio pramogą miestelėnams ir svečiams.

Vasaros pirmadienių vakarais vykstantis renginys Šilutėje tapo puikia tradicija, tėvelių, mamyčių ir jų atžalų susibūrimų, pašnekesių ir žaidimų vieta. O prie sklandančių burbulų, vaikų klegesio ir iš Šilutės kultūros ir pramogų centro sklindančios muzikos tikriausiai laukia net tvenkinyje gyvenančios antys.

Todėl 2013 metais Šilutės muzikinis „Burbuliatorius” buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!

Praėjusį pirmadienį į „Burbuliatoriaus” sezono uždarymą susirinkęs linksmas būrys šilutiškių mielai sutiko įsiamžinti bendroje fotografijoje ir žadėjo sugrįžti burbuliuoti ir kitą sezoną.

Tikimės, kad ir kitais metais „Burbuliatorius” gyvuos Šilutėje ir šilutiškiai bus dalelė didžiulio burbuliuotojų būrio, kuris dabar jau susideda iš kelių šimtų miestų ir miestelių gyventojų, vienu metu pučiančių burbulus visuose pasaulio žemynuose.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!