Įkliuvo dar vienas Juškaičių degtindaris

Bravoras juskaiciuoseAntradienį Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai vėl užklupo naminės degtinės varykloje besidarbuojantį vyriškį. Tai buvo Juškaičių kaimo (Gardamo seniūnija) gyventojas.

Tai antras per savaitę pareigūnų surastas fabrikėlis Šilutės rajone. Sausio 23-ąją naminės varykla su 3400 litrų raugo ir 470 litrų gatavos produkcijos buvo likviduota prie Meškinės miško esančiame Girininkų kaime (Vainuto seniūnija).

Prieš pusmetį, birželio mėnesį, Juškaičiuose buvo aptiktos dvi naminės varyklos.

Antradienį sodyboje Juškaičiuose pareigūnai aptiko 4 tonas raugo ir per 160 litrų jau pagaminto alkoholinio gėrimo.

Ūkiniame pastate įrengtoje varykloje buvo sulaikytas ir sodybos savininkas 34 m. M.B. Vyras pristatytas į policijos komisariatą ir apklaustas. Jam pareikšti įtarimai.

Dėl rasto aparato stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti pagaminimo ir naudojimo, taip pat dėl neteisėto stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai ragina gyventojus apie jiems žinomus naminės degtinės gaminimo ar prekybos atvejus pranešti: anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952; policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270.