Įkliuvo du nuo teisingumo pasislėpę nuteistieji

handcuffs 1756226cPirmadienį pasieniečiai sulaikė du teisėsaugos ieškotus vyrus – nuteistus Šilutės rajono gyventoją ir nuolatinės gyvenamosios vietos nedeklaravusį lietuvį.

VSAT Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnamas Šilutės rajono Gaidelių kaime įkliuvo nuo teisėsaugos besislapstantis 21-erių šio kaimo gyventojas. Jo paieška paskelbta prieš kelias dienas, nuo balandžio 5-osios. Gaideliškis vengė atlikti šių metų kovo 6 d. dėl kontrabandos gabenimo Šilutės rajono apylinkės teismo paskirtą metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Šis kontrabandos gabenimo atvejis fiksuotas pasienyje su Rusija, Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos saugomame ruože.

Sulaikytąjį Pagėgių rinktinės pasieniečiai uždarė į areštinę.

Tą pačią dieną Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai sulaikė lietuvį, kuris norėjo išskristi į Londoną. Šis 31-erių vyras nėra deklaravęs nuolatinės gyvenamosios vietos. Pasieniečiai nustatė, kad jo kaip nuteistojo už nusikaltimo padarymą nuo šių metų kovo 20-osios ieškojo Klaipėdos policija.

Vyras buvo sulaikytas ir kiek vėliau perduotas Vilniaus policininkams.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 154 asmenis, Lietuvos ir 11 užsienio valstybių piliečius, kurių už padarytus nusikaltimus ar pažeidimus ieškojo įvairios teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių ieškomųjų – 70 – sulaikė šalies oro uostuose dirbantys pasieniečiai.

Informavo VSAT.