Įkliuvo nepilnamečiai vagys ir vogtų daiktų supirkėjai

nepilnameciai vagys motociklaiŠilutės r. policijos komisariato pareigūnai metų sandūroje sulaikė grupę nepilnamečių, kurie nuo praėjusios vasaros nuolat vykdė vagystes iš patalpų Šilutės rajone. Kartu buvo sulaikyti ir jiems talkinę vogtų daiktų supirkėjai.

Gruodžio 29 d. trys 16-17 metų jaunuoliai pareigūnams įkliuvo vagiantys melžimo aparatą Katyčiuose. Visi sulaikyti asmenys – Šilutės rajono gyventojai. Įtariama, kad kartu veikdami jie nuo pernai metų liepos vien Katyčių seniūnijoje įvykdė net 8 vagystes. Pareigūnai neatmeta galimybės, kad šis skaičius tyrimo eigoje gali dar padidėti.

Ilgapirščiai iš kaimo gyventojų grobė viską, kas turėjo bent kokios vertės, pradedant keturračiais motociklais, baigiant namų apyvokos smulkmenomis. Dalis šių daiktų rasta ir paimta kratų metu.

Sulaikę jaunuosius vagis, policijos kriminalistai ėmėsi asmenų, kurie supirkdami vogtus daiktus neretai taip skatina nepilnamečius ryžtis nusikaltimams. Netrukus į komisariatą buvo pristatyti du Panemunės gyventojai: 32 m. R.B. ir 21-erių A.G. Kaip nustatyta tyrimo metu, jie pavogtus daiktus realizuodavo.

Visiems sulaikytiems asmenims pareikšti įtarimai, o byla netrukus turėtų pasiekti teismą.