Įkliuvo vagiliauti mėgstanti moteris

kliuvo mooterisIš pašalpos gyvenanti G.K. tikėjosi likti nepastebėta ir ramiai  išeiti iš prekybos centro su pilna rankine vogtų prekių. Ir jai tai pavyko, tądien ji su pilna rankine vogtų prekių  išsliūkino iš parduotuvės.

Tačiau vagilė netrukus buvo nustatyta. Nedirbanti moteris turės padengti prekybos centrui padarytą 133,14 Lt žalą ir keturis mėnesius triūs dirbdama viešuosius darbus.

Pernai sausio 11 dienos pavakarę moteris nuėjo į prekybos centrą ir į rankinę pradėjo krautis pirkinius: tris butelius degtinės, sultis, brangias skutimosi priemones. Apsukri moteriškė, pripildžiusi savo rankinę pirkiniais, nė neketino eiti prie kasų sumokėti už prekes. Su pilna rankine sugebėjo niekieno nepastebėta išsprukti pro įėjimo į parduotuvės vidų vartelius.

Po trijų dienų parduotuvės darbuotojai pastebėjo prekių trūkumą ir peržiūrėjo parduotuvę filmuojančių vaizdo kamerų įrašus. Apsaugininkai filmuotoje medžiagoje pamatė, kaip prekybos salėje G.K. įsideda į rankinę degtinės butelius, buteliuką, taip pat apvalų flakoną ir plokščią dėžutę bei išeina iš prekybos centro, nesumokėjusi už prekes.

Vienas iš vaizdo įrašą peržiūrėjusių apsaugininkų atpažino, kad vagystę įvykdė ta pati moteris, kurią jis jau buvo sulaikęs ir perdavęs policijos pareigūnams. Vyras atsiminė, kad ji tąkart prisistatė K. pavarde. Moteris savo biografijoje jau turi įsirašiusi keletą vagysčių už nedideles pinigų sumas.

G.K. prisipažino dėl vagystės ir nuoširdžiai gailisi. Teismas nusprendė moteriai skirti 4 mėnesių viešųjų darbų bausmę bei nurodė sumokėti 133,14 Lt prekybos centrui padarytą žalą.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.