Ilgai ieškota dingusi moteris rasta, ji reanimacijoje

Sausio 22-osios, šeštadienio popietę, apie 15 val., Šilutėje dingo jauna moteris Airė Lidžiūtė, gim. 1990 m. Policija pranešė, kad ji išėjo iš namų Šilutėje, Knygnešių g., pavedžioti šuns ir negrįžo. Sekmadienį vykdytos intensyvios moters paieškos nedavė jokių rezultatų. Tik pirmadienį prieš pietus Šyšoje rastas nuskendęs jos šuniukas.

Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė pirmadienį ryte sakė, jog moters savaitgalį ieškota visais įmanomais būdais. Aktyviai buvo apžiūrimos Šyšos upės pakrantės, pasitelkti narai žvalgė upės dugną, dronu iš oro paieškos vykdytos ir aplinkiniuose miškeliuose bei kitose teritorijose. Paieškose talkino ir Šilutės aeroklubo nariai su savo lėktuvais. Pagalbon buvo kviestas ir kinologas su šunimi, taip pat šuniukas, kurie sugeba nustatyti po vandeniu esančius skenduolius.

Šilutės Vilų gatvėje gyvenantys šilutiškiai pasakojo, jog irgi sulaukė policijos pareigūnų, kurie klausinėjo, ar vietiniai nematė priklydusio svetimo šuniuko.

Paieškos tęsėsi ir vakar. Artėjant vidurdieniui specialiai sukurtoje paieškų grupėje pasirodė pranešimas, jog Šyšos upėje ties Darbininkų kvartalu rastas moters šuniukas, jį aptiko narai. Pasak Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Valdo Kundroto, nors Šyšos vanduo nėra skaidrus, paieškos operacija nėra itin sudėtinga – gylis apie 3 metrai, srovė nedidelė, vandens temperatūra apie 3 laipsniai. „Narai dirbs, kol leis jų jėgos“, – sakė jų vadas.

„Jokių rezultatų visos paieškos nedavė, jokių naujų žinių apie moterį neturime“, – sakė L. Banienė.

Apie 13 val. pranešta, kad dingusi moteris jau rasta. Ją Šilutės gatvėje pastebėjo miesto gyventojas. Moteris buvo stipriai sušalusi, sunkiai orientavosi aplinkoje, todėl jis iškvietė Greitosios medikus. Vėliau pranešta, kad moteris paguldyta į Reanimacijos skyrių.