Ilgaplaukis vokiečių aviganis ir Bostono terjeras – parodų nugalėtojai Rusnėje

1RUSNES VASARA 2014 PARODOS NUGALETOJAS BOSTONO TERJERAS RUS CH BOSTON STYLE GAIL BI BLACKIš Suomijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir visų Lietuvos regionų į Rusnės salą savaitgalį suko šimtai automobilių, kuriuose (arba jų priekabose) amsėjo šunys. Maži ir dideli, pūkuoti, gauruoti, trumpaplaukiai, ilgaplaukiai ar pusplikiai… Įvairių spalvų ir daugybės veislių.

Šeimininkai slėnyje netoli Atmatos prieplaukos  statė palapines, rengėsi stovyklavietes, bet pirmiausia girdė po ilgų kelionių nuvargusius  savo augintinius. Jiems nuo šeštadienio ryto teko stoti į grožio ringus, varžytis dėl jų  šeimininkams taip labai svarbių sertifikatinių pripažinimų.

Dvi parodas Rusnėje organizavo Šilutės miesto šunų mylėtojų draugija „Hobi“. Pirmąją dieną, šeštadienį, buvo varžomasi dėl šios draugijos įsteigtos taurės „Hobi 14“, o sekmadienį – dėl taurės „Rusnės vasara 14“.

Teisėjauti į Rusnę buvo pakviesti patyrę veislinių šunų vertintojai: Jaroslava Ovesna iš Čekijos, Marija Verbitskaja, Viačeslavas Verbitskij, Galina Zhuk, Aleksandras Soroko ir Aleksandras Shishki iš Baltarusijos. Taip pat Milda Banevičiūtė (Lietuva).

Vyko veislynų reproduktorių ir porų, vedlių konkursai. „Iš viso šeštadienį varžėsi 359 dalyviai, o sekmadienį – 337“, – sakė renginio organizatoriai.1HOBI TAURE 2014 PARODOS NUGALETOJAS VOKIECIU AVIGANIS VITA AD ASTRA GLORIA

Parodoje „Hobi 14“ konkurso „Best in show“ nugalėtoju buvo pripažintas ilgaplaukis vokiečių aviganis Vita ad Astra Gloria, o parodoje „Rusnės vasara 14“ – Bostono terjeras Rus Ch Boston Style Gail Bi Black.

Šeštadienį daugeliui širdį virpino vienos paauglės siekis surinkti kuo daugiau paramos beglobiams gyvūnams.

Iš Klaipėdos rajono Sendvario seniūnijos Glauderių kaimo atvykusi su savo globojamu aviganiu, ji net nesiartino prie išpuoselėtų šunų parodinių ringų. Tik prie savo palapinės klūpėjo arba tupėjo ir nuoširdžiai prašė aukų viešajai įstaigai „Būk mano draugas“. Ji globoja ir gydo apleistus gyvūnus.

„Mums reikia antklodžių, pagalvių, pledų, vaikiškų šiltų rūbų, čiužinių, minkštų ir kitokių baldų, antkaklių, pavadėlių, grandinių, vaistų nuo parazitų, kačių kraiko, šukų, sauso maisto, konservų, kruopų, žuvies, mėsos, kaulų, skanėstų, elektrinių radiatorių, statybinių medžiagų, malkų, būdų šunims ir voljerų…  Neišmeskite!  Tai gali padėti likimo valiai pasmerktiems keturkojams“, – dėkodama už paramą, įteikė lapelį.

Daugiau nuotraukų Facebook albume!