Ilgas potvynis Rusnės seniūnijai atnešė daugiau pajamų

INKARAS 2Rajono savivaldybės taryba be jokių diskusijų nusprendė 10-čia tūkst. litų padidinti Rusnės seniūnijai 2013 metų pajamų už teikiamas paslaugas planą ir leido gautus pinigus išleisti.

Pasak Rusnės seniūnės Dalios Drobnienės, seniūnijos traktorininkas Eugenijus Paulauskas, talkindamas kelininkams pavasario potvynio metu, uždirbo dukart daugiau, nei seniūnija planavo. Jis traktoriumi su tralu kilnojo automobilius per apsemtą kelią Šilutė – Rusnė ir uždirbo daugiau nei 20 tūkst. litų.

D.Drobnienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad už traktorininko uždirbtus pinigus jau suremontuotas seniūnijos traktorius, kuriam teko pakeisti priekinį tiltą, radiatorių. Seniūnijos vadovai turi svajonę įsigyti savaeigę žoliapjovę miestelio žolynams pjauti – bent už 6 -7 tūkst. Lt ir 3 ar 4 suoliukus miestelio parkui.

Seniūnė pasakojo, kad jeigu liks šiek tiek pinigų po minėtų išlaidų, norima atgaivinti miestelio parko fontaną, kad jis veiktų taip, kaip jam ir pridera – švirkštų vandens sroves. Seniūnė juokavo, kad jeigu tas sumanymas nepavyks, kaip paminklas stovintį inkarą teks atiduoti laivininkams naudoti pagal paskirtį – kam jis ten guli sausas?..