Ilgasis savaitgalis: įžūlus parduotuvės apiplėšimas ir girtų muštynės

Šventinį savaitgalį, paryčiui Šilutės centre apiplėšta parduotuvė. Policijos kameros nufilmavo, kad naktį į parduotuvę su trenksmu pateko trys kaukėti vyrai. Visų pirma į patalpas įskrido plytos, po to įgriuvo ir jie patys. Čiupę dėžes su alkoholiniais gėrimais, vagys pabėgo, tačiau šventė su vogtais svaigalais tęsėsi neilgai - jau kitą dieną į jų duris pasibeldė policijos pareigūnai.

Vaizdo kameromis užfiksuoti plėšikai jau kitą dieną buvo sulaikyti.

Ilgąjį savaitgalį siautėjo ir daugiau rajono gyventojų, kuriuos teko raminti pareigūnams. Liūdna, tačiau policijos įvykių suvestinėje dominuoja muštynės, kurias sukėlė girti vyrai ir moterys. Per savaitgalį užfiksuoti net septyni smurto protrūkiai Šilutėje, Macikuose, Vilkyčiuose, Laučiuose, Juknaičiuose.

Kaukėti vagys policijai žinomi

Šilutės policija jau sučiupo tris vyrus, įtariamus parduotuvės apiplėšimu. Kaip rašoma Tauragės apskrities VPK pranešime, liepos 5 d., apie 5 val. ryto pastebėta, kad parduotuvėje Šilutėje, Tilžės g., išdaužtas durų lango stiklas.

Peržiūrėjus vaizdo stebėjimo kamerų medžiagą matyti, kad su trenksmu į parduotuvę patenka 3 kaukėti jaunuoliai, pasinaudoję statybinėmis plytomis. Policijos pareigūnams analizuojant medžiagą, jau kitą dieną buvo nustatyti įtariamieji. Ankstyvą rytą gausios policijos pajėgos atliko 4 kratas Šilutėje, kurių metu rasta dalis pavogtų alkoholinių gėrimų ir sulaikyti įtariamieji. Tai 21, 24 ir 48 metų Šilutės rajono gyventojai, kurie policijai jau žinomi dėl ankstesnių nusikaltimų.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrams gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Mušėsi girti vyrai ir moterys

Jau penktadienio vidudienį policijos pareigūnai malšino muštynes viešoje vietoje Šilutėje, Atgimimo alėjoje. Čia susimušė girtas (1,43 prom.) 50 m. vyras ir dar girtesnis (3,37 prom.) 34 m. vyras. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tą pačią dieną, apie 17 val. namuose Macikų k. neblaivus (3,62 prom.) 55 m. vyras sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,23 prom.) 62 m. moteriai. Moteris dėl patirtų sužalojimų išvežta į gydymo įstaigą, vyras sulaikytas.

Šeštadienio naktį, apie 3 val. gerokai alkoholio padauginęs vyras Vilkyčiuose sumušė dvi taip pat neblaivias moteris. Policija praneša, kad neblaivus (2,01 prom.) 53 m. vyras sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (1,65 prom.) 32 m. moteriai ir neblaiviai (1,11 prom.) 63 m. moteriai.

Šeštadienį apie 15.30 val. Laučiuose pažįstamas vyras sukėlė skausmą neblaiviam (2,46 prom.) 30 m. vyrui. Įtariamasis sulaikytas.

Sekmadienio naktį Šilutėje susimušė dvi moterys: apie 3.40 val., Turgaus gatvėje, 34 m. moteris sukėlė fizinį skausmą 30 m. moteriai. Sekmadienį apie 14 val., Juknaičiuose, pažįstamas vyras smurtavo prieš 53 m. vyrą.

Tos pačios dienos vakarą, apie 18 val., Usėnuose neblaivus (1,91 prom.) 61 m. vyras sukėlė skausmą dar girtesnei (2,13 prom.) 58 m. moteriai. Vyras sulaikytas.