Ilgėjantys vakarai ir tamsios gatvės jau kelia piktumus

gatviu apsvietimasRugsėjui persivertus į antrąją pusę, ryškiau ne tik jaučiame rudeniui būdingą šaltuką, bet ir pastebime, kad vis anksčiau, tamsa apgaubia gyvenvietes, miestų ar miestelių gatves, alėjas, kiemus.

„Šilutės naujienų“ redakcija, kasmet sulaukia pasipiktinusių šilutiškių skambučių dėl to, kad vienoje ar kitoje miesto gatvėje vakarais yra  tamsu.

Šįkart šilutiškė teigė, kad Darbininkų ir Knygnešių kvartaluose vakarais juos pasitinka nejauki tamsa. Kodėl tokioje tankiai gyvenamoje teritorijoje nedega šviestuvai – gal jie sugedę?

Gedimų nėra

Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus patikino, kad šviestuvų gedimų mieste nėra užfiksuota, ir miestas būna apšviestas visą naktį.

„Sutemus pagal nustatytą grafiką užsidega visi šviestuvai. Dabar tai įvyksta maždaug apie 21 val. Kai pradės temti anksčiau, ir šviestuvai bus įjungiami anksčiau„, – sakė seniūnas.

Pasak pašnekovo, Knygnešių alėjoje tikrai turi būti šviesu visą naktį. Čia neužfiksuota jokių gedimų, o šviestuvai šviečia visu pajėgumu.

Tiesa, šviesa galbūt nepasiekia kvartalo užkampių…

Miestelėnai galėtų skųstis dėl tamsos Žalgirio gatvėje, ties tiltu. Deja, pasak R.Steponkaus, čia tikrai tamsu, nes būtent šioje vietoje yra panaikinta elektros linija. Apie jos tiekimo atnaujinimą kol kas niekas pažadų nedalija.

Seniūnas patikslino, kad kuris laikas trys šviestuvai nedega S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, ties „Hidraulinių pavarų„ gamykla. Šie nesklandumai netrukus bus sutvarkyti.