Implantų priežiūra – ką svarbu žinoti juos nešiojantiems?

 

Implant-prie-i-ra-2Dantys yra labai svarbūs kone kiekvienam žmogui – juk nepriekaištinga šypsena yra mūsų vizitinė kortelė, leidžianti ne tik išreikšti savo maloniausias emocijas be jokio gėdos jausmo, bet ir jaustis pasitikinčiai savimi. Ištikus kažkokios burnos ertmės problemoms, dažniausiai kiekvienas drąsiai kreipiamės į savo srities specialistus stomatologus ir klausome jų patarimų. Tačiau, išėjus iš profesionalo kabineto svarbu neapleisti kasdienės priežiūros ir tinkamai rūpintis savo implantais.

Tam, kad išvengtumėte įvairių nemalonių uždegimų, infekcijų bei kitų sveikatos problemų, turite skirti pakankamai dėmesio bei laiko implantų priežiūrai. Kiekvienas iš mūsų nori kuo geresnių rezultatų, tad reikia skirti laiko higienai, nes tik atitinkamas požiūris bei pastangos padės pasiekti taip norimų rezultatų.

Turbūt vienas svarbiausių dalykų kalbant apie implantų priežiūrą yra tinkama burnos higiena. Tam, kad pasiektumėte savo tikslų, turite būtinai kruopščiai valytis dantis kiekvieną dieną mažiausiai po du kartus. Svarbu užtikrinti, kad šis procesas būtų kuo švelnesnis. Stenkitės nespausti dantų ir netrinti dantenų, dantis valyti atsargiais sukamaisiais judesiais. Pasirūpinkite tuo, kad iš burnos būtų pašalinti visi maisto likučiai bei apnašos. Jei tinkamai rūpinsitės implantų priežiūra, jums neteks skųstis dėl dantų akmenų ar kitokių odontologinių problemų.

Jei norite užtikrinti maksimalia higieną, galite išbandyti burnos irigatorius. Jie padeda efektyviai pašalinti visas susikaupusias apnašas bei užtikrina nepriekaištingą dantų švarą.