„Impresija“ – viena geriausių gyvai grojančių grupių

impresijaŠilalės kultūros centre įvykusiame gyvai grojančių grupių festivalyje „Grock Rock“ šilutiškių grupė „Impresija“ sulaukė aukščiausių įvertinimų.

Gyvai groja roką

Jauna grupė „Impresija“ susibūrė prieš pusantrų metų rusniškio, dainų kūrėjo ir atlikėjo Valdo Lacko iniciatyva. Grupėje groja šilutiškiai Gytis Saveljevas (mušamieji), Evaldas Mockus (bosinė gitara) – abu Klaipėdos universiteto Menų fakulteto studentai, vyresnieji atlikėjai – Kartenos miestelio gyventojas Tomas Narkus (elektrinė gitara) ir pats grupės lyderis Valdas Lacko (vokalas, akustinė gitara). Savo repertuare Šilutės kraštui atstovaujantys vyrai jau turi įvairaus laikmečio ir stiliaus kūrinių.

Grock Rock“ festivalį organizuoja buvusi šilutiškė, dainų autorė ir atlikėja, dabar Šilalės kultūros centre dirbanti Regina Mockutė. Jau penktus metus rengiamame festivalyje, kuriame atlikėjai gyvai groja roko stiliumi, dalyvavo grupės iš Tauragės, Raseinių, Šilutės, Gargždų, Telšių, Kvėdarnos ir Šilalės. Atlikėjus vertino kompetentinga komisija: Šilalės meno mokyklos kamerinio orkestro „Salve musica“ vadovas ir dirigentas Kornelijus Pukinskis, LRT laidų režisierė Daiva Sviglinskienė, radijo įrašų garso režisierė Sonata Barčytė – Jadevičienė ir gitaristas Artūras Milevičius.

Įvertinimas – geriausia dovana Kalėdoms

Šiais metais „Impresija“ atliko Andriaus Mamontovo dainą „Dabar ir čia“, Eddy Money „Two tickets to paradise“ ir legendinės grupės „Polerizuoti stiklai“ dainą „Poliarizuoti stiklai“. Profesionalus vaikinų pasirodymas lėmė, jog komisija vienbalsiai nusprendė nugalėtojais paskelbti šilutiškius – jiems įteiktas pirmosios vietos diplomas ir stiklinė nugalėtojų statulėlė.

Antrąją vietą užėmė grupė „Litroll“ iš Telšių, trečios vietos diplomas įteiktas „Štabui“ iš Kvėdarnos.

V.Lacko atviravo, jog stebėdamas kitų grupių pasirodymus nemanė, kad sulauks tokių aukštų įvertinimų. „Buvo tikrai stiprių kolektyvų“, – pripažino atlikėjas.

Po pasirodymų ir apdovanojimų konkurso organizatorė R.Mockutė dalyvius ir komisiją pakvietė gardžios vakarienės su žemaitišku bulvių plokštainiu.

Šilutiškiai pasidžiaugė, jog vyksta gyvos muzikos festivaliai, kuriuose nėra amžiaus ribos. Konkursas vyko organizuotai ir sklandžiai, buvo išpildyti visi grupių garso ir apšvietimo reikalavimai.