In memoriam. Algimantas Čeponis (1952 – 2017)

 

ceponisŽinome, kad esame laikini šios žemės keleiviai ir, kaip bebūtų sunku, ateina laikas baigti šią kelionę, tik gaila, kad kartais taip netikėtai ir per anksti… Šį rudenišką ir vėjuotą 2017 m. spalio 3-iosios vakarą užgeso gerbiamo gydytojo chirurgo, kilusio iš Biržų krašto, Algimanto ČEPONIO gyvybė.

Dauguma šilutiškių puikiai pažinojo ilgametį, didžiai gerbiamą gydytoją, buvusį Šilutės ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėją, Savivaldybės tarybos narį, Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorių.

Tai buvo darbštus, užjaučiantis, suprantantis, ištikimas Hipokrato priesaikai žmogus, kurio rankų dėka ne vienas kraštietis šiandien sėkmingai vaikšto rudeniniais lapais numargintomis gatvėmis.

Algimantas Čeponis gyvenimo keliu ėjo drąsiai. Pamačius jį, einantį ligoninės koridoriais, galėjai išvysti ne tik šypseną jo veide, bet ir susikaupimą. Tai buvo žmogus, kuris mylėjo ir gerbė gyvenimą. Visada sugebėjo išlikti orus ir teisingas ne tik pats sau, bet ir kitam.

Šią skaudžią netekties valandą Šilutės rajono savivaldybės bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą ir palaikymą gerbiamo šilutiškio artimiesiems, kolegoms, bendražygiams bei visiems jį pažinojusiems.