Industrinis interjeras – 3 nebrangios spintos idėjos

Industrinis braižas – viena daugiausiai laisvės eksperimentams teikiančių stilistikų. Apstu nenugludintą vaizdinį papildančių dekoro detalių, tačiau, kai kalba pasisuka apie pagrindinius baldus, reikia gerokai pasukti galvą. Vienas tokių yra įdomi ir nebrangi spinta. Toliau – 3 praversiančios stilingo ir sumanaus daiktų sandėliavimo idėjos.

Ko ieško modernių namų kūrėjai?

Nors industrinis stilius išskiriamas kaip vienas nestandartinių, pasirinkimai čia turi būti ne tik įkvepiantys, bet ir praktiški. Didžiausias interjero dizaino laimėjimas – galimybė namuose pasiekti stiliaus ir funkcionalumo darną. Modernių erdvių kūrimo ekspertai pabrėžia, kad šiuolaikiniai namai yra ne apie galimybę kurti grožį, bet apie grožį, kuris suteikia galimybes mums. Tai atsispindi smulkmenose: baldų talpumas, sumanus dizainas, patogūs mechanizmai. Jei tai spinta, kodėl gi nepasirinkus sumanaus dizaino spintos stumdomomis durimis?

Prieinamas, originalus industrinis stilius: 3 spintų pasirinkimai

Interjero dizaineriai pastebi, kad industrinio stiliaus namuose galima sukurti itin skirtingas atmosferas. Šis stilius, kaip ir visi, neretai derinamas su kitomis linijomis: natūralia, minimalistine, organiška, eklektiška. Kaip atrodo nebrangūs pasirinkimai, kuriantys vis kitokį, unikalų pojūtį?

Gamtos įkvėpta oazė

Norintiems įpūsti gaivališko gamtos vėjo, verta dairytis natūralių medžiagų ar bent tokį įspūdį kuriančių. Vienas tinkamiausių pasirinkimų – medis. Žinoma, medinis baldas reikalauja didelių investicijų, tačiau panašų efektą suteiks kokybiškas pakaitalas. Pavyzdžiui, nesunkiai rasite natūralią tekstūrą kone idealiai atkartojančius laminuotos medžio drožlių plokštės baldus. Beje, šie vertinami dėl lanksčių dizaino galimybių, lengvos priežiūros, ilgaamžiškumo.

Nenugludintas betono grožis

Vadinamasis miesto stilius neatsiejamas nuo grubių, neapdirbtų medžiagų – cemento, betono, storo, balzgano stiklo. Betoninės grindys, sienos, baldų paviršiai sukuria unikalų miesto džiunglių jausmą. Nuostabu tai, kad itin kokybišką betono imitaciją gali pasiūlyti ir kai kurie spintų gamintojai. Toks produktas atrodo įspūdingai, o prieinama kaina užtikrina, kad namų dekoravimo biudžetas nebus viršytas ar išleistas labai neproporcingomis dalimis.

Meniškas laisvumas

Jei esate linkę eksperimentuoti drąsiau, galite rinktis ir netradicinius sprendimus. Pavyzdžiui, loftų erdvėse itin pamėgtą drabužinės formavimą užuolaidomis. Storas, kokybiškas audinys atliks savo funkciją ir pateisins nedidelio biudžeto lūkesčius. Netvarkingai krentančios, įdomaus dizaino medžiagos sukurs laisvumu alsuojančios, net kiek meniškos patalpos įspūdį.

Geriausia dalis ta, kad, kuriant unikalius industrinius namus už prieinamą kainą, šiandien nebūtina rinktis tarp stiliaus ar funkcijų, grožio ar praktiškumo. Pasirinkti reikia tik viena – patikimą tiekėją, kuris užtikrins šių visų privalumų darną viename kokybiškame produkte.