Informacija norintiems atsisveikinti su avarijoje žuvusiu pareigūnu Tomu Srūgiu

Tomas SrugysAvarijoje žuvusio Pagėgių policijos komisariato vyriausiojo patrulio Tomo Srūgio kūnas nuo trečiadienio pašarvotas gedulo namuose Šilutėje, Tilžės gatvėje 43. Atsisveikinimas su velioniu Tomu Srūgiu numatytas  ketvirtadienį, sausio 26 dieną, nuo 10 val., norintiems jį pagerbti priimtinu laiku, pranešė Policijos departamentas. Iš gedulo namų į bažnyčią karstas išvežamas penktadienį, sausio 27 dieną, 10 val. 30 min. Šventos Mišios už mirusįjį numatytos 11 val. Šilutės Švento Kryžiaus bažnyčioje, Katalikų bažnyčios gatvėje 1.

Tragiška avarija įvyko antradienį Pagėgių savivaldybėje, kelyje Pagėgiai–Klaipėda susidūrus policijos automobiliui ir mikroautobusui.

Kaip jau buvo skelbta, skubių siuntų tarnybos mikroautobusas, vairuojamas vyro (gim. 1996 m.), lenkdamas kelkraštyje sustojusį sunkvežimį, kuris sustojo praleisti su švyturėliais priešpriešiais atvažiuojančio tarnybinio policijos automobilio, kliudė sunkvežimio galinę dalį, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu automobiliu „Škoda Yeti“.

Pareigūnai važiavo į iškvietimą Pagėgių gimnazijoje, kur mokinys išdaužė lango stiklą.

Žuvęs pareigūnas Tomas Srūgys, gimęs 1982 m. vasario 16 d., nevedęs, tarnybos stažas – 11 m. 11 mėn., tarnybinių nuobaudų neturėjo, ne kartą skatintas už gerus darbo rezultatus.

Tomas buvo vienas geriausių Tauragės apskrities policijos pareigūnų, 2016 m. nugalėjęs geriausio Tauragės apskrities viešosios policijos pareigūno konkurse ir atstovavęs savo apskritį respublikiniame konkurse.

Lrytas.lt inf.