Informacinėje lentoje – jokios informacijos

stotele„Kam reikalinga tokia autobusų stotelė su tokia, atsiprašant, informacija?“ – klausė redakcijai paskambinęs šilutiškis.

Vyrą papiktino Šilutėje, Gluosnių gatvėje, esanti autobusų sustojimo vieta. Jis sakė nuo metų pradžios rytais važinėjantis į Klaipėdą automobiliu, tad būtų patogiau važiuoti autobusu. Bet šiemet jam dar nepavyko išsiaiškinti, kokiomis valandomis ir kokiais autobusais galėtų tai padaryti.

Mes spėjame, kad tokių „informatyvių“ stotelių rajone gali būti ir daugiau.

Absoliučiai jokios informacijos – nuvažiavę į nurodytą Gluosnių gatvės vietą įsitikinome, kad taip ir yra, skambinęs vyras visiškai teisus. Stotelėje kabanti lenta „informuoja“ tik apie tai, jog šioje vietoje apskritai turėtų sustoti autobusai. Bet nei kada, nei kokie, jums nepaaiškės, nes jokio užrašo ant tos lentos nėra.

Beje, informaciją gavome pirmosiomis sausio dienomis, bet patikrinome tik trečiadienį. Ir iš karto paskambinome UAB „Šilutės autobusų parkas“ direktoriui Artūrui Stonkui.

Įmonės vadovas sakė, jog tai girdi pirmą kartą ir jam yra „be galo keista“. Anot A.Stonkaus, įmonės darbuotojai autobusų stoteles apvažiuoja bent kelis kartus per metus. Tikrinama, ar užrašai nėra nusilaupę, neretai jie būna tiesiog nugramdyti ar uždažyti. Tuo „pasirūpina“ kelių vandalai.

„Iš karto pasiųsiu žmogų patikrinti tos stotelės ir, jei leis oras, dar šiandien užrašus padarysime“, – patikino A.Stonkus.