„Ingada“ baldai: „Mums – 25, Jums – 25 %!“

„Užaugome kartu su nepriklausoma Lietuva ir mūsų ištikimų pirkėjų dėka tapome Šilutės miesto augimo dalimi. Esame savotiškas traukos taškas, žmonės atvyksta iš visos Klaipėdos apskrities“, - sako UAB „Ingada“ vadovė Dalia Dambrauskienė.

Liepos 18-ąją Cintjoniškių gatvėje baldais prekiaujanti įmonė pasitinka 25-erių metų sėkmingo gyvavimo jubiliejų. Ta proga kviečia visus savo esamus ir būsimus klientus švęsti kartu ir dovanoja 25 procentų dydžio nuolaidą visiems ekspoziciniams baldams.

1995 metais bendrovės įsteigimą direktorė prisimena kaip išbandymų kupiną metą: „Iš pradžių „Ingada“ prekiavo maisto produktais, vėliau, jausdami šilutiškių poreikį atsinaujinti, puošti savo namus ir gyventi moderniai, nusprendėme, kad miestui reikia baldų parduotuvės“.

Tiesa, baldų salonas per du aukštus atsirado ne iš karto. „Kelias prasidėjo nuo prekybos Šilutės turgavietėje, patys važiavome į užsienį, ieškojome baldų gamintojų ir tiekėjų. Dirbome daug ir nuoširdžiai, todėl šiandien turime rezultatą: užaugo pirmųjų mūsų pirkėjų vaikai ir anūkai. Kuriant savo gyvenimą, renkantis baldus, jiems „Ingadą“ rekomenduoja tėvai ir seneliai. Per ketvirtį amžiaus didžiausią dėmesį skyrėme ne tik prekių kokybei, bet ir paprastam, žmogiškam ryšiui išlaikyti“,- džiaugiasi UAB „Ingada“ vadovė.

Per 25 gyvavimo metus įmonės vardas tapo žinomas ne tik pamaryje: virtuvės, svetainės, miegamojo ir kitų erdvių baldų Šilutėje ieško ir pirkėjai iš Klaipėdos, Priekulės, Gargždų, Tauragės: „Kartais juokiamės, kad nepaisant visų šiuolaikinių skaitmeninės rinkodaros galimybių, susiformavusio įpročio pirkti internetu, žmonės vis tiek vertina gyvą kontaktą, nori baldą paliesti, pamatyti, pasidalinti savo poreikiais, pasitarti“,- sako Dalia Dambrauskienė.

„Ingada“ nuolat seka pirkėjų poreikius, todėl pastaraisiais metais išplėtė teikiamų paslaugų spektrą: siūlomas ne tik užsakomų patikimų baldų gamintojų asortimentas, bet ir baldų projektavimas, montavimas.

„Spartus gyvenimo tempas skatina prisitaikyti prie noro gauti kompleksines paslaugas, todėl pastaruoju metu ypač populiari paslauga – senų baldų išvežimas. Juk atsinaujinti namus pageidaujantys žmonės kartais tiesiog suka galvą, kur teks dėti nusidėvėjusius baldus“, – pasakoja „Ingados“ vadovė.

Jos teigimu, vis labiau populiarėja ir nestandartiniai sprendimai: „Žmonė̇s ypatingą dėmesį skiria ne tik baldų grožiui, ilgaamžiškumui, bet ir atsakingai žiūri į ergonomiją. Rekonstruojant butus, įsikeliant į didesnio ploto apartamentus, kotedžus ar namus vertinama ne tik estetika ir stilius, bet ir funkcionalus erdvės išnaudojimas, patogumas.“

D. Dambrauskienė paklausta, kokia yra sėkmingo įmonės gyvavimo paslaptis, akimirkai susimąstė: „Ko gero, viskas gyvenime susiję su jausmais. Versle, ypač tada, kai jį vystai ne didmiestyje, svarbus žmogiškumas. Negali meluoti nei sau, nei kitiems. Nuoširdumas, paprastumas ir atsidavimas padėjo mums išgyventi ir 2008-ųjų ekonominę krizę, ir šiemetinį sąstingį dėl karantino. Džiaugiuosi, kad per 25 metus pavyko išsaugoti kolektyvo, partnerių, pirkėjų pasitikėjimą.“