„Ingada“ siūlo dar vieną paslaugą – senų baldų atnaujinimą

Ingada atnaujinimas dizaineris1Atnaujinti gyvenamąją aplinką mėgstantys, bet ne visada tam atliekamų lėšų turintys šilutiškiai jau turi išeitį – baldų parduotuvė „Ingada“ pradeda teikti senų baldų atnaujinimo paslaugą.

Darbastalio ar stalviršio pakeitimas, durelių ar kitų baldo fasado detalių keitimas naujomis pareikalauja tik minimalių išlaidų, tačiau tai yra didelis žingsnis į naujesnį ir modernesnį namų interjerą.

Kiekvienas, kam kilo mintis įsigyti naujus virtuvės baldus, sieninę prieškambario ir miegamojo spintą, virtuvės baldų komplektą, sutiks, kad sunkiausia yra greit nuspręsti, ką pasirinkti. Be to, dažnai iškyla klausimas, kur dėti senuosius baldus, jei nėra kam jų atiduoti – naudotų juk niekas neperka.Ingada atnaujinimas

Dar kita žmonių grupė norėtų kuo ilgiau išsaugoti net ir daug metų naudojamus baldus, nes jie yra įvairių šeimos prisiminimų saugotojai.

Žinia, interjero atnaujinimas paprastai pareikalauja ir nemažų išlaidų, o tai yra bene dažniausia priežastis, kodėl žmonės nesiryžta to daryti.

„Nebūtina iškart skubėti atsikratyti senais ir jau pabodusiais baldais. Tereikia tik šiek tiek pastangų, kūrybiškumo ir virtuvės, spintos, rūbinės, o kartu – ir visų namų dizainas atrodys naujai, o jūs sutaupysite nemažai pinigų“, – sako baldų parduotuvės „Ingada“ vyr. pardavėja Rita Subačienė.

Baldų salonuose „Ingada“ Šilutėje ir Šilalėje baldų atnaujinimo paslauga teikiama dar palyginti neseniai, tačiau jau sulaukė nemažai teigiamų atsiliepimų. Darbas organizuotas taip, kad dizaineriai ir projektuotojai vyksta į kliento namus, įvertina esamą padėtį, baldų būklę, išklauso šeimos narių pageidavimus ir pateikia priimtinas sąlygas ir pasiūlymus.

Dar vienas patogumas tas, kad jei klientai pageidauja, įmonės meistrai ne tik atveža ir pakeičia visas reikiamas detales, bet tuo pačiu išgabena ir senąsias.

Įmonės projektuotojas Artūras Dambrauskas sako, jog atnaujinti galima bet kurį baldą. Tačiau jis jau pastebėjo, kad šilutiškiai dažniausiai pageidauja pakeisti virtuvės baldų išvaizdą.

Tiek stalviršių, tiek durelių spalvų ir formų pasirinkimas yra labai platus, o tuo pačiu skiriasi ir kainos.

Tie, kas apie baldų atnaujinimą norėtų gauti daugiau informacijos, gali paskambinti telefonais 8 699 03938 arba 8 635 32554 arba užsukti į Šilutėje, Cintjoniškių g. 11A, esantį baldų saloną „Ingada“.