„Ingadoje“ – moderniausi miegamojo komplektai ir čiužiniai

ingada raudona lovaArtėjančio gimtadienio proga pasidalinti džiaugsmu su savo pirkėjais nori Šilutėje, Cintjoniškių g. 11A, įsikūrusio baldų salono „Ingada“ darbuotojos.

Birželio 9-ąją 11-ąją sukaktį švęsiantis baldų salonas ne tik praturtėjo naujais, modernaus dizaino ir itin kokybiškais gaminiais, bet savo klientams padovanos nuolaidų, prizų ir siurprizų.

Pardavėjos rūpinasi, kad gerai miegotume

Šiuo metu į parduotuvę užsukančius pirkėjus vyr. pardavėja Rita Subačienė ir pardavėja Dijana Toleikienė pirmiausia veda prie išskirtinai gausios miegamųjų baldų komplektų ekspozicijos. Vien čia jų galima pamatyti bent 15 įvairių variantų, dar bent 5 kartus tiek pardavėjos klientams padės išsirinkti iš katalogų.

Pačių išrankiausių klientų skonį patenkins ekspozicijoje besipuikuojantis medžio masyvo miegamojo baldų komplektas „Kasijus“. „Žinoma, jo kaina atitinka kokybę“, – sako R.Subačienė.

Šiemetinės naujovės – komplektai „Kalifornija“ ir „Verona“ taip pat labai kokybiški ir akį traukia išskirtiniais dizaino sprendimais. Šilutiškiai, pasak parduotuvės šeimininkių, ypač pamėgo „Kaliforniją“.

Ras ką išsirinkti ir plonesnės piniginės savininkai – jiems bus pasiūlyti vos po 574 eurus kainuojantys komplektai „Klasika“ ir „Gabija“.     

Ieškantiems nesukomplektuotų baldų pirkėjams tikrai patiks dvigulės lovos, kurių salone – ypač platus pasirinkimas. Pirkėjams pastaruoju metu ypač patinka lovos „Orka“, „Dorado“, „Leda“ ir „Tėja“. Prie lovų galima priderinti ir įvairius priedus – spinteles, komodas.

Salono šeimininkės šmaikštauja nutarusios padaryti viską, kad šilutiškiai gerai miegotų, todėl gali pasiūlyti ypač platų – net keliasdešimties rūšių – čiužinių asortimentą. Pagaminti Vokietijoje, Suomijoje, Estijoje, Ukrainoje, taip pat mūsų šalies gamintojų čiužiniai čia kainuoja nuo 140 eurų iki… begalybės, tad kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti pagal savo poreikius.

XXI amžiaus sprendimas – slankiosios sistemos

„Ingadoje“ galite išsirinkti ir įvairaus stiliaus bei paskirties spintų. „Laikai, kai tik funkcionalumas ir ilgaamžiškumas buvo pagrindiniai tikslai montuojant spintas jau praėjo. XXI amžiaus baldas turi būti ir praktiškas, ir stilingas, todėl atnaujinantiems namų interjerą visada siūlome nepamiršti ir ypač populiarėjančių slankiųjų sistemų“, – sako prekybininkės.

Slankiosios sistemos – tai puikus šiuolaikiškas XXI amžiaus sprendimas, kuris padės papuošti ir suteiks išskirtinio žavesio jūsų erdvei. Tai mūsų šalies įmonių produkcija, pagaminta naudojant italų, austrų, ispanų apdailos detales.

Tokias sistemas užsakius „Ingadoje“, meistrai atvyks į jūsų namus, išmatuos, jas suprojektuos pagal jūsų gyvenamąją erdvę, o vėliau, jau pagamintas, ir sumontuos.

Iš viso šio tinklo parduotuvėse prekiaujama bene trijų dešimčių Lietuvos ir įvairių Europos baldų įmonių produkcija. O 11-ąjį gimtadienį pasitinkanti „Ingada“ jau rengia nuolaidų akcijas ir malonias staigmenas savo pirkėjams.