„Ingadoje“ – naujienos: baltarusiški minkštieji komplektai ir turkiškos sofutės

Ingada minkstas_Brius_2Nauji metai – gera proga pakalbėti ir apie naujas interjero baldų madas.

Ilgamečiai baldų pardavėjai mūsų mieste UAB „Ingada“ prekybininkai pastebi, kad pamariškiai ne itin vaikosi naujų vėjų rinkdamiesi baldus savo namams – jie labiau mėgsta klasikinius baldus. Tačiau net ir tai žinodami, baldų pardavėjai savo salonuose Šilutėje, Cintjoniškių g. 11A (turgavietės teritorijoje), ir Šilalėje, Dariaus ir Girėno g. 48, siūlo pirkėjams ne tik jų pamėgtos klasikos, bet ir neįtikėtinai modernių baldų.

Kad toks sprendimas buvo išmintingas, parodė ir pernai žurnalo „Verslo žinios“ vykdyti 2015-ųjų „Gazelės“ rinkimai – „Ingada“ juose pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Pastaruoju metu „Ingada“ savo ekspozicijas papildė naujais baldais, kuriuos verta pamatyti ir išbandyti.

Šilutiškiams artimesnė klasika

„Modernūs skandinaviški baldai šilutiškių namų dar neužkariauja“, – tokia mintimi dalijasi po saloną vedžiodama „Ingados“ vyr. pardavimų vadybininkė – konsultantė Rita Subačienė.Ingada minkstas_Lorenzo

Ilgametė prekybininkė gerai žino, kad modernūs baldai pasižymi ir šiek tiek žemesnėmis kainomis, tačiau mūsų kraštiečių, pasirodo, net ir tai nepaperka – didesnioji jų dalis vis dar dairosi, kad ir šiek tiek brangesnės, bet klasikos.

Parduotuvės šeimininkė Dalia Dambrauskienė pasakoja, jog kalbantis su gamintojais aiškėja, kad didžiųjų šalies miestų gyventojai – labiau modernūs, jie nuperka kur kas daugiau šiuolaikiško dizaino baldų.

Įdomu tai, kad net gimtinėn pasisvečiuoti grįžtantys emigrantai ateina į baldų saloną ir išsirenka dažniau lietuviškus, klasikinio stiliaus baldus, kuriuos siunčiasi į savo namus Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje.

„Galbūt mūsų krašto žmonės taupesni, jiems labiau aktualu taikyti naujus baldus prie jau turimų, o gal jiems tiesiog labiau rūpi išlaikyti ilgametes tradicijas, nei, pavyzdžiui, didmiesčių gyventojams“, – svarsto R.Subačienė.

Todėl ir salono „Ingada“ šeimininkai, nors ir siūlo savo pirkėjams įvairiausių stilių minkštų, miegamojo ar virtuvės baldų, dažniau visgi orientuojasi į laiko patikrintus modelius.

Baltarusiški minkšti komplektai ir turkiškos sofutės

Ingada sofute_turkiskaPastarojo meto naujovės „Ingadoje“ – išskirtinės kokybės baltarusiški baldai, niekuo nenusileidžiantys garsiausių Europos įmonių gaminiams, ir itin funkcionalios bei patogios turkiškos sofos. Šias ištiesiamas, minkštas sofutes salono lankytojai greit pastebi kitų baldų gausybėje.

R.Subačienė su kolegėmis demonstruoja minkštus svetainės kampinius komplektus „Brius 2“ ir „Veras 4“, turinčius ypač patvarų ištiesimo mechanizmą. Be to, perkant šiuos komplektus galima pasirinkti jo audinį iš ypač plataus asortimento.

Pirkėjai ypač dažnai renkasi lovą „Glorija“, kurios išskirtinumas – talpi patalynės dėžė, bet tuo pačiu lova yra pakelta nuo žemės. Pastaroji savybė baldui suteikia lengvumo pojūtį.

Be pirkinio neišeina ir tie, kam prekybininkės pademonstruoja modernių svetainės staliukų funkcionalumą: net į kelias padėtis lengvai transformuojami staliukai tinka ir mažame kambarėlyje, ir tuomet, kai šventės dieną tenka sukviesti ir susodinti kelias dešimtis svečių.

Įsigysite čiužinį ar slankiąsias sistemas

Prekybininkės akcentuoja, kad pastaruoju metu ypač ryžtingai ir su naujais įdomiais pasiūlymais į rinką žengia jau seniai lietuvių pripažinti „Grafų baldai“, vėl pasiūlę pirkėjams daug naujų baldų. Tai ir gamintojų pasididžiavimu vadinami išskirtinio dizaino svetainės komplektai „Lorenzo“ bei „Luca“, ir miegamojo lova „Jeanie“, ir daugelis kitų modelių.

Salone dar labiau padidintas čiužinių asortimentas. „Ingados“ konsultantės juokauja, jog yra pasiryžusios visus šilutiškius priversti gerai išsimiegoti, o tuo pačiu – ir gerai jaustis.

„Ingadoje“ pirkinį išsirinks ne tik tie, kas ieško baldų, bet ir stokojantys savo namuose modernių aksesuarų, kokybiškos patalynės. Taip pat klientai čia gali užsisakyti jų namuose sumontuoti slankiąsias sistemas.