„Ingados“ naujiena – puikūs Baltarusijoje gaminti minkšti baldai

INGADOS BALDAI_1Šilutės turgavietės teritorijoje esančios baldų parduotuvės „Ingada“ prekybininkės džiaugiasi atradusios geros kokybės ir palyginti nebrangius minkštus baldus mūsų kraštiečiams. Aukščiausios kokybės svetainės ir miegamojo baldus gamina Žodino mieste Minsko srityje, Baltarusijoje veikianti įmonė „Amplua“.

„Ingados“ parduotuvės vyr. prekybininkė Rita Subačienė „Šilutės naujienas“ patikino, kad tokių baldų prekyboje neturi nė viena Vakarų Lietuvos regiono baldų parduotuvė. Kad gauti teisę prekiauti minėtos įmonės baldais ir įsitvirtinti palankiausią partnerystę su viena iš pažangiausių Baltarusijos minkštų baldų gamintojų, „Ingadai“ prireikė ir patikimų partnerių rekomendacijos, ir netgi pačių gamintojų apžiūros parduotuvėje.

Didelis pasirinkimas ir lanksti gamyba

„Amplua“ įmonė gamina ir standartinius, ir pagal užsakovo poreikį suprojektuotus baldus. Tai ypač patogu, kai pirkėjams baldas – svetainės sulankstoma sofa, minkštas krėslas ar miegamojo lova – reikalingi specialių parametrų. Pakanka tik išsirinkti patikusį modelį, audinio spalvą, raštą ir tekstūrą, ir užsisakyti baldą. Jis bus pagamintas toks kokio reikia, be ypatingų antkainių.

Šiuo metu „Ingadoje“ yra daugiau kaip dešimt Baltarusijoje pagamintų svetainės ir miegamojo baldų pavyzdžių, kuriuos gali akivaizdžiai pamatyti visi užsukantys į parduotuvę. Prekybininkės patikina, jog bet kurie iš šių baldų gali būti pagaminti su pirkėjo pasirinktais audiniais ir atgabenti į Šilutę. Beje, audinių yra daugiau nei pora šimtų pavyzdžių. Dar platesnis baldų pavyzdžių, kuriuos galima užsisakyti, pasirinkimas yra įmonės „Amplua“ kataloge.

Stebinantis kokybės ir kainos santykis

Pasak R.Subačienės, „Ingada“ su baltarusių baldų gamintoja „Amplua“ turi palankiausias prekybos sąlygas, o ir tenykščiai gamintojai sugeba pagaminti aukštos kokybės, vakarietiškai gamybai niekuo nenusileidžiančius baldus. Tačiau jų gaminių kainos yra stebėtinai mažos – trečdaliu, o kartais ir dar daugiau mažesnės, nei Lietuvoje ar kitose kaimyninėse šalyse pagamintų baldų.

„Amplua“ atstovai Šilutėje pasakojo, kad jie baldams gaminti audinius perka Lietuvoje  esančioje UAB „Litena“. Tai jau seniai baldų pramonėje gerą vardą užsitarnavusi bendrovė. Visas kitas reikalingas medienos ar metalo detales baltarusiai pasigamina iš savo šalies žaliavų, kurių kaina yra nepalyginamai mažesnė nei Vakarų šalyse.

Todėl „Ingados“ vyr. prekybininkė R.Subačienė kviečia visus apsilankyti baldų parduotuvėje, įsikūrusioje Šilutės turgavietės teritorijoje, ir įsitikinti kokius puikius baldus gamina mūsų kaimynai baltarusiai.