„Ingados“ salono naujiena – stalai – transformeriai ir daug kitų stalų

STALAI TRANSFORMERIS_1Artėja Kūčios ir Kalėdos, todėl kiekvienai šeimininkei svarbu, kad šeima, susirinkusi į tradicinę šventinę vakarienę, galėtų laisvai susėsti. Todėl ir kyla mintys apie stalą, kurį galima būtų transformuoti, – juk šaunu, kai erdvus šventinis stalas gali vėl tapti kompaktiškas ir patogus.

Tokius stalus – transformerius galima įsigyti baldų salone „Ingada“, kuris įsikūręs Šilutės turgavietės teritorijoje.
„Ingados“ šeimininkė Dalia Dambrauskienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad šiuo metu salone yra ypač gausu įvairių svetainės, pietų ir žurnalinių stalų. Stengiantis įtikti išrankiems šilutiškiams ir prieš didžiąsias šeimos šventes surinkti tokią įvairią kolekciją stalų, teko gerokai paplušėti, aplankyti daug gamintojų.

„Ingados“ salone dėmesį patraukia ypač funkcionalus ir puikaus dizaino stalas – transformeris. Jis yra pagamintas Lietuvos įmonėje „Optimata“. Pasak D.Dambrauskienės, ši įmonė jau pagarsėjo kaip gaminanti išskirtino dizaino – „Art Deco“ stiliaus baldus.STALAI TRANSFORMERIS_2

Salono vyr. pardavėja Rita Subačienė bei pardavimų vadybininkė Vida Kleinienė dažnai pirkėjams demonstruoja, kaip stalas – transformeris pagal poreikį gali tapti žurnalinio ar pietų stalo aukščio. Jo stalviršis – su dviem intarpais, todėl gali būti praplėstas nuo 1,2 iki 2,5 metro ilgio.

Salono ekspozicijoje yra dar kitų apie 30 komplektų stalų su kėdėmis ar be jų. Be Lietuvos gamintojų produkcijos, salone galima įsigyti ir stalų iš Europos – garsių firmų „Hubertus“, „Signal“, „Taranko“ gaminių.

Pasak „Ingados“ pardavimų vadybininkės V.Kleinienės, tie šilutiškiai, kurie norėtų savo šeimas Kūčių vakarienei ar Kalėdų pietums susisodinti prie naujo stalo, turėtų suskubti – baldų užsakymus reikėtų atlikti iki spalio 30 dienos.