„Ingados“ salonuose – velykinė loterija, prizai ir nuolaidos

INDADOS NAUJOS_4Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms – Šilutės turgavietės teritorijoje įsikūrusio baldų salono „Ingada“ kolektyvas sumanė padėti šilutiškiams pigiau atnaujinti ir papuošti savo namus: „Ingadoje“ skelbiama Velykinė loterija.

Loterijoje dalyvaus visi pirkėjai, kurie nuo kovo 15 d. iki Velykų Šilutėje, Cintjoniškių g. 11 A, arba Šilalėje (Dariaus ir Girėno g. 48) esančiose „Ingados“ parduotuvėse įsigis bet kokią prekę.

Loterijoje – solidūs prizai

Tokios loterijos „Ingadoje“ – ne naujiena, jos vykdomos kasmet artėjant Kalėdoms ir Velykoms.

„Laikomės nuostatos, kad reikia dalintis tuo, ką uždirbame su savo kraštiečiais, pradžiuginti juos, padėkoti už tai, kad pas mus perka“, – sako „Ingados“ įkūrėja Dalia Dambrauskienė.

Tomis dienomis „Ingados“ klientai, įsigiję bet kokį pirkinį, išsitrauks velykinės loterijos kuponą ir turės galimybę laimėti arba solidžius daiktinius prizus, arba ženklias nuolaidas savo pirkiniui.

Bus ir pagrindinis prizas – supamasis krėslas, kurio laimėtojas burtų keliu bus išaiškintas balandžio 18 dieną ir apie savo sėkmę informuotas telefonu.

Naujovė – kėdės
INDADOS NAUJOS_2
Jau nuo vasario pradžios į „Ingados“ salonus vežamos įvairių Europos gamintojų kėdės, kurios gali ne tik papuošti išrankiausio pirkėjo namus, bet yra ir labai patogios, funkcionalios. Tai virtuvės, svetainės, vaikų kambario ar biuro kėdės, kurių „Ingadoje“ jau galima išsirinkti iš daugiau nei 200 pavyzdžių.

Su pavasariu į „Ingados“ salonus atkeliaus ir nauja klasikinių baldų kolekcija. Todėl tie pirkėjai, kurie lig šiol nerado sau tinkamų baldų, maloniai kviečiami apsilankyti dar kartą. Be to, „Ingados“ salone visos šeimininkės ras galimybių atnaujinti savo virtuvę.

Klientai, norintys pakeisti vidaus patalpų planavimą, „Ingados“ salone gali ras lengvų konstrukcijų elegantiškas slankiąsias sistemas.

UAB „Ingada“ nuo 2015 metų turi teisę savo veiklą žymėti „Gazelės“ ženklu. Tais metais bendrovė buvo pripažinta viena sparčiausiai ir sėkmingiausiai besivystančių verslo įmonių Lietuvoje.