„Ingados“ velykinis prizas nukeliavo į naują šeimą

ingada laimetojasPirmą dieną po šv. Velykų, balandžio 18-ąją, Šilutės baldų salone „Ingada“ surengta loterija.

Velykinės loterijos dalyviai – keli šimtai žmonių, kurie per mėnesį iki Velykų šiame salone įsigijo baldų.

Visi svečiai, kurie apsilankė stebėti loterijos ar tiesiog atsitiktinai buvo užėję pasirinkti baldų, dalyvavo viktorinoje ir į namus parsinešė dovanėlių.

Tą dieną labiausiai pasisekė Lukui Aleškevičiui. Jam atiteko pagrindinis prizas – supamasis krėslas.

Kad išrinktų Velykinės loterijos laimėtoją, salono „Ingada“ vyr. pardavėja – vadybininkė Rita Subačienė pasikvietė vieną parduotuvės lankytoją. Jo ranka lėmė, kad prizininku tapo L.Aleškevičius.

Pardavėjos jam iškart paskambino telefonu ir pranešė naujieną. Laimingasis šilutiškis tuomet buvo išvykęs į Tauragę, tačiau sužinojęs, kad tapo laimėtoju, nutraukė kelionę ir po valandos jau atvyko į baldų saloną atsiimti dovanos.

L.Aleškevičius su sužadėtine Ernesta tik prieš porą savaičių atsikraustė gyventi į Šilutę iš kaimyninės Pagėgių savivaldybės, Stoniškių gyvenvietės. Iškart užsuko į saloną „Ingada“ ir nusipirko svetainės baldus. Tad gavo progą dalyvauti velykinėje loterijoje. O ji, pasirodo, ir prizo nepagailėjo.

L.Aleškevičius „Šilutės naujienoms“ prasitarė, kad jau šią vasarą planuoja vestuves. Supuojantis krėslas, pasak Luko, jau dabar tapo jo mėgstamiausia vieta. Jis žadėjo draugiškai dalintis krėslu ir su savo sužadėtine.

R.Subačienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad šiuo metu baldų salone „Ingada“ eksponuojami 198 pavadinimų įvairios paskirties baldai. O jų pirkėjų laukia nauja „Ingados“ akcija: jau vyksta loterija, skirta Motinos dienai. Į naująją loteriją registruojami visi, kurie įsigis baldus iki gegužės pirmojo sekmadienio.

Parduotuves rasite:

 

Cintjoniškių g. 11A, Šilutėje,  
tel. 8 699 03938,  
Dariaus ir Girėno g. 48, Šilalėje.
Tel. 8 685 29606