Inkakliškiai bendravo mokykloje – daugiafunkciame centre

2 Inkakliu daugiafunkcis centras susitikimasVieną vakarą Inkaklių mokykla – daugiafunkcis centras pakvietė vietos gyventojus pabūti kartu prie šiltos arbatos puodelio.

Geros nuotaikos vedini į centro konferencijų salę rinkosi Inkaklių ir aplinkinių kaimų žmonės. Bendruomenę džiugino dainininkės iš Švėkšnos Darija Oželytė, Emilija Rumšaitė ir Mantė Jušaitė, lyrines dainas atliko Valerijus Volkovas ir Jurgita Rumšienė, neseniai pradėjusi dirbti centre metodininke.

Centro direktorius Algimantas Jokšas išsamiai pristatė sporto galimybes daugiafunkciame centre, kvietė visus norinčius sportuoti su treniruokliais, pažaisti stalo tenisą, taip pat į kalanetikos treniruotes. Direktorius pažadėjo išmokyti žaisti smiginį, suburti Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokinių komandą ir galbūt net įregistruoti smiginio klubą.

Metodininkė Jurgita kvietė burtis į muzikinius užsiėmimus tiek jaunimą, tiek ir vyresnius. Sportuoti ir muzikuoti niekada nevėlu, centre tam sudarytos geros sąlygos, muzikinė ir sporto bazė yra nauja ir moderniška.

Gerai praleidę laiką, sutarėme vėl netrukus susirinkti ir pasidalinti rudeniškomis gėrybėmis, aptarti originaliausius receptus iš rudens kraičio bei paklausyti kapelos „Pečius griūna“ ir jaunimo instrumentinio ansamblio iš Klaipėdos.