Interaktyvi septintokų diena

Pamokos, mokslai, namų darbai – tai moksleivių rutina. Kaip ją paįvairinti? Apsilankymu bibliotekoje? Taip padarė Pamario progimnazijos septintokai, apsilankę F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

Septintokai lavino ir savo sportinius sugebėjimus.

Moksleiviai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, skirtame rašytojui Hermanui Zudermanui, pasikartojo žinias ir sužinojo naujų faktų apie šį kūrėją. Pasakojimą papildė praktinės užduotys. Virtualiai keliauta H. Zudermano gyvenimo ir kūrybos keliu, vartytos knygos, susijusios su šia asmenybe.

Susipažinta su kino industrija, veikusia prieš 100 metų, nes pagal rašytojo kūrinius pastatytas ne vienas spektaklis, filmas. Moksleiviai pamatė, kaip atrodė apsakymo „Kelionė į Tilžę“ ekranizacija, pelniusi tris „Oskarus“, stebėjo vieno žinomiausių to laikotarpio aktorių Čarlio Čaplino pasirodymą.

Vėliau visi dalyvavo sportinėje estafetėje „Lazerių labirintas“, išbandė kubus „IMO Learn“, mokėsi komandinio darbo subtilybių. Pasitelkdami kubus jie lavino savo sportinius sugebėjimus atlikti pusiausvyros išlaikymo pratimus.

Moksleiviai pateko ir į kitą erdvę – išbandė virtualios realybės 3D akinius. Juos užsidėję atsiribojo nuo realaus pasaulio ir persikėlė į kitokią aplinką.

Pusdienis bibliotekoje neprabėgo veltui, nes veiklos buvo tarsi netradicinės pamokos su smagiomis pertraukomis.