Internete su šilutiškiu Anatolijumi susipažinusi Aušra: „Prakeikiau tą dieną, kai jį sutikau“

renata-sakalyte-jakovleva-ir-silutiskis-anatolijus-54e3190da1c4dKuo rizikuoja moterys, norinčios susirasti savo antrąją pusę internete, pažinčių portaluose? Trakų rajone gyvenanti Aušra nebežino, ką daryti. „Prašau padėti, noriu tik ramybės, košmaras tęsiasi ketverius metus, nebeturiu jėgų kovoti, bijau būti savo pačios namuose“, – TV3 laidos „TV Pagalba“ studijoje antradienį prabils moteris.

Su šilutiškiu Anatolijumi Aušra susipažino internete, pažinčių svetainėje. Iš pradžių jiedu bendravo tik internetu, paskui telefonu, o po trijų mėnesių susitiko. „Aš ją įsimylėjau, planavau su ja ateitį, o ji man sugadino gyvenimą, „davėsi“ su kitais ir vedžiojo mane už nosies“, – apmaudo neslėps Anatolijus.

„Dar prieš Naujuosius metus aš jam pasakiau, kad viskas tarp mūsų baigta, ir prasidėjo košmaras. Jis mane gąsdina, kasdien rašinėja, skambinėja, grasina. Labai bijau dėl savo gyvybės ir dėl savo vaikų. Jis mane terorizuoja. Jau galvojau apie išėjimą iš gyvenimo savo noru“, – laidoje prisipažins Aušra.

Kas turi įvykti tarp dviejų žmonių, kad jų meilė virstų košmaru?

„Man taip baisu, aš taip nervinuosi, kad man net kilogramai krenta. Kaskart, išgirdusi mašinos burzgimą, pradedu drebėti manydama, o gal čia jis atvyko. Jis man rašo, kad staigmenų mano gyvenime dar bus ne viena, kad mano gyvenimas niekad nebus ramus, kad nuvarys mane į kapus“, – pasakos Aušra.

„Kiek tokių terorizuojamų moterų pagalbos šauksmų mes girdime kasdien? Kodėl tokie prašymai dažnai lieka neišgirsti? Kodėl kai kurios moterys tyli? Kiek dar turėsime išgyventi tragedijų, kol nustosime tylėję?“ – klaus laidos rubrikos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

Anatolijus neslėps įvairiapusių jausmų buvusiai mylimajai – „TV Pagalbos“ kūrėjams netgi teks kviesti policijos pareigūnus į studiją.

Dramatiška istorija – antradienį, 16.30 val. TV3 socialinės dokumentikos laidoje „TV Pagalba“.