Intriguojanti komedija „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei, krepšiniui)“ pirmą kartą lankysis Šilutėje

Domino vyru laiskai„Domino“ teatras birželio 18 d. Šilutės kultūros centre pristatys netikėčiausią sezono premjerą – komediją „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“.

Tai jau trečiasis pagal „Kvartet-i“ pjesę „Domino“ teatre sukurtas spektaklis. Ankstesnieji spektakliai „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Radijo ereliai“ pelnė didžiulį populiarumą bei pripažinimą.

Šiam spektakliui sukurta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje – specialiai jai atskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas.

Komedija „Vyrų laiškai“ puikiai pratęsia temas, kurios savo komiškumu itin žavėjo žiūrovus filmuose „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Apie ką dar kalba vyrai?“.

Šįkart spektaklio herojai savo gyvenimo vingius ir ypatumus išpažįsta laiškuose… elektrikui, Kalėdų Seneliui, nesamai meilei, krepšiniui, tėvynei, sūnui, nuslinkusiems plaukams, elitiniam menui ir kt. Laiškus „rašys“ ir iš kojų verčiančiomis temomis diskutuos žinomi Lietuvos aktoriai: Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas bei Dalius Skamarakas. Penki skirtingi herojai pasirodys itin netikėtuose vaidmenyse, kuriuos apjungs dar daugiau netikėti muzikiniai pasirodymai.

Atstumas tarp aktoriaus, personažo ir žiūrovo bus labai nedidelis. Todėl kiekvienas žiūrovas visose situacijose lengvai atpažins save ar savo artimą. Teatras dar niekada nebuvo taip arti žiūrovo. Protingas ir subtilus humoras nepaliks abejingų.

Galų gale, herojai padės atsakyti į tokius klausimus kaip: kaip rasti bendrą kalbą su senstančiais tėvais? Palikti žmoną ir išeiti pas meilužę ar kentėti? Ieškoti Dievo savyje ar bažnyčioje, jei ten stovi banditai su žvakutėmis? Kaip geriau elgtis: taip kaip norisi ar taip kaip reikia? Kodėl amžina meilė yra tokia nepasiekiama? Kodėl tik elektrikas gali būti laimingas? Kodėl šioje šalyje niekada nebus gerai?

Pačioje pabaigoje spektaklis leis pajusti, kad šie „laiškai“ yra sąžiningas ir atviras pokalbis apie tai, kas tave dabar labiausiai jaudina. Pasinaudokite šiuo momentu, nes tai tikrai bus naudinga!

Spektaklio pastatymui suburta tarptautinė komanda – tikri savo srities profesionalai: režisierius Olegas Šapošnikovas, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, kompozitorius Audrius Balsys bei scenografas Wojtekas Stefaniakas.