Investicijos į sporto aikštynus

eurai litaiSavivaldybės Sporto tarybos posėdyje diskutuota apie visam kraštui svarbius sporto reikalus.

Buvo kalbama apie tvarkomus Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos ir Šilutės pirmosios gimnazijos mokyklų sporto aikštynus bei planuojamą Naujakurių mikrorajone įrengti sporto aikštelę.

Inicijuojant Seimo nariams, Šilutės pirmosios gimnazijos ir Naujakurių mikrorajone šiemet bus įrengtos dvi universalios sintetinės dangos sporto aikštelės, kurių matmenys 20×40 metrų. Savivaldybė įrengė aikštelių pagrindus, o Kūno kultūros ir sporto departamentas – viršutinę dangą ir aptvėrimą.

Universaliose aikštelėse bus galima žaisti mažąjį futbolą, krepšinį, tinklinį, kvadratą.

Vadovaujantis Švietimo įstaigų modernizavimo programa, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos stadiono modernizavimui šių metų Švietimo įstaigų modernizavimo programoje skirta 144 810 Eur. Čia numatytas bėgimo takų kapitalinis remontas, įrengiant liejamų dangų bėgimo takus – 2 452 kv. m; bus įrengtos dvi šuoliaduobės. Bendra darbų vertė – 173 772 Eur.

Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Gečas ir kiti nariai reiškė nepasitenkinimą, kad atrenkant objektus Seimo nariai nederino savo ketinimų su Sporto taryba, taip pat siūlė vietoj universalios sporto aikštelės Naujakuriuose sutvarkyti Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos stadioną.

Posėdyje buvo nagrinėjami žirginio sporto klubo „Lankupiai“ ir Šilutės stalo teniso klubo „Varmas“ gauti prašymai dėl lėšų skyrimo atstovų dalyvavimui varžybose, taip pat kiti sporto bendruomenei aktualūs reikalai.