Ipad pirkimo gidas pradedantiesiems

ipad-620x465Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš įsigyjant naują ar atsinaujinant seną ipad. Pavyzdžiui, kas Jums yra svarbiau – ipad dydis ar greitas veikimas? Ar Jums pakaks paprastesnio, pigesnio modelio, o gal reikia pačio naujausio, nes tai – Jūsų ilgalaikis pirkinys? Kokią talpą turi turėti ipad ir kokios spalvos jo norėtumėte?

Pasirinkimas, koks yra pastarosiomis dienomis, dar niekada nebuvo toks didelis. Būtent tai labai apsunkina apsisprendimo galimybes.

Ipad evoliucija

Nuo 2010 metų, kai Styvas Jobsas pristatė pirmąjį ipad, jie nuolat tobulinami. Pavyzdžiui, ipad 2 buvo plonas, labai greitas ir lengvutis, o ipad 3 jau buvo su LTE ekranu. Ipad 4 taip pat labai greitai išpopuliarėjo. Atsirado ir mini versijos, tai leido žmonėms rinktis mažesnių dydžių prietaisus, tačiau turinčius ne ką prastesnes vidines savybes. Visi šie prietaisai buvo gaminami su galingais „Apple“ gamintojų procesoriais.

Taigi kiekvienais metais sulaukiame vis geresnių technologijų ir nekantriai laukiame, ką gi dar pasiūlys naujieji ipad įrenginiai.

Į ką atsižvelgti, kai reikia išsirinti naująjį įrenginį?

1. Nuspręskite, kiek Jums reikės atminties.

Jums reikės pačios didžiausios atminties tuo atveju, jei ketinate savo ipad turėti daug nuotraukų, filmų ar elektroninių knygų.

Vidutinės atminties pakaks, jei neketinate įsikelti daug muzikos, o filmus dažniausiai žiūrite internetu.

Na, o jei Jūs ipad naudositės tik naršydami internete ir tik tikrindami savo elektroninį paštą, užteks ir labai mažai atminties.

Pasidomėkite, ar įrenginys gali priimti išorines atminties korteles.

2. Gaila, tačiau kol kas ipad būna tik su juodu arba baltu korpusu, todėl Jums tereikės pasirinkti labiau patinkančią spalvą.

3. Pagalvokite, ar Jums pakaks tik Wi-fi, ar dar reikės ir 3G.

Wi-fi yra neabejotinai reikalingas tam, kad prieigą prie interneto turėtumėte bet kur, kur tik yra wi-fi zonos, pavyzdžiui, miesto kavinėse, bibliotekose ir kitur.

3G pravers, nes suteiks galimybę jungtis prie korinio interneto ryšio, todėl galėsite kalbėtis telefonu bet kur ir nemokamai.

Visą informaciją apie iPad rasite: 1a.lt