Ir Šilutės medikai važinės paženklintais automobiliais

Lik namuose_8Lietuvos medikai verti didžiausios pagarbos, todėl šiomis dienomis gatvėse turėtų pasirodyti pirmieji automobiliai, pažymėti specialiu lipduku. Jie perteiks ypatingą žinutę visuomenei ir kiekvienas galės suprasti, kad transporto priemonę vairuoja gydytojas, slaugytoja ar kitas medicinos personalo atstovas.

„Lieku darbe dėl tavęs. Lik namuose dėl manęs“ – tokiu užrašu savo automobilius paženklins ir saviizoliacijos būtinumą primins ir Šilutės medikai.

Šio laikotarpio fronto linijos yra mūsų ligoninės. O karo su virusu didvyriai – mūsų medikai. Saviizoliacija yra vienas iš ginklų, kuriuo mes galime naudotis, o kiekvienas pilietis gali prie šios kovos, pagal savo galimybes, prisidėti ir kitaip. Mūsų jėga yra bendrystėje. Todėl Lietuvoje daugėja verslų, organizacijų, kurios pačios imasi iniciatyvų. Viena iš jų yra reklamos gamintojų asociacija ,,BSMA“.

„Mes, kaip ir dauguma piliečių, dėkojame medikams ir medicinos personalui, kovojantiems su COVID-19, kurie kasdien rizikuoja savo sveikata ir gyvybe šioje kovoje. Todėl kartu su vienos iš Vilniaus poliklinikų, GMP (greitosios medicinos pagalbos) skyriaus vedėju, gydytoju Mark Barkovski, sugalvojome spausdinti ir dovanoti lipdukus medicinos personalui. Jie skirti klijuoti ant automobilių, kur būtų matomi ir skleistų taip svarbią šiuo metu žinią ,,Lieku darbe dėl tavęs. Lik namuose dėl manęs“.

Šiuo metu iniciatyva yra sparčiai populiarėjanti tarp medikų. Per keletą dienų atspausdinta beveik 2 tūkst. lipdukų, kurie pristatomi visoje Lietuvoje. ,,Džiaugiamės galėdami prisidėti prie palaikymo medikams ir tikimės, kad visuomenė, pamačiusi pažymėtus automobilius, taip pat bus maloniai nustebinta ir įsiklausys į siunčiamą žinutę“, – išplatintame pranešime teigia BSMA atstovas Darius Mačiulis.Lik namuose_1

Verta pakartoti dažnai girdimą tiesą, kad kiekvieno mūsų elgesys turi lemiamos reikšmės šioje kovoje su virusu. Kad sulėtintume pandemijos plitimą ir laimėtume laiko susirgusiems gauti tinkamą gydymą, mes privalome griežtai riboti socialinius kontaktus. Taip mes padėsime išsaugoti brangiausią ką turime – gyvybes. O prie jų gelbėjimo prisidedantys medikai yra verti didžiausios pagarbos. Pamatę automobilį su užklijuotu lipduku ,,Lieku darbe dėl tavęs. Lik namuose dėl manęs“, prisiminkime tai.

Lipdukus šilutiškiams pagamino UAB „Reklamos priedai“, juos padovanojo ligoninės, Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC), Šilutės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams. PSPC direktorė Lina Stanišauskienė žadėjo, kad lipdukai bus užklijuoti ir ant Greitosios pagalbos automobilių. Šilutės ligoninės kolektyvas savo feisbuke taip pat padėkojo už palaikymą ir pagalbą skleidžiant visuomenei žinią apie saviizoliacijos būtinumą.

Jeigu esate medikas arba žinote kam reikėtų šio lipduko – apsilankykite tinklapyje https://info.promo-cars.lt/lipdukai-medikams/. Ten rasite asociacijos narius, kurie pasiskirstę per didžiuosius miestus ir gali greitai bei nemokamai pristatyti reikiamą kiekį. Taip pat yra galimybė atsisiųsti failus ir atsispausdinti patiems.