Ir vėl skambėjo jaunimo giesmės

giesmesJau daugelį metų Advento laiku Šilutėje organizuojama sakralinių giesmių šventė „Teskamba giesmės“, į kurią suvažiuoja daugelio rajono mokyklų mokiniai. Toks renginys įvyko ir gruodžio 6-ąją.

Šis kasmetinis jaunimo renginys sutraukia kelis šimtus muzikalių vaikų ir jaunuolių. Daug metų „Teskamba giesmės“ vykdavo Šilutės Naujųjų apaštalų bažnyčioje, bet pernai jaunuosius giedorėlius buvo priėmusi Šilutės šv. Kryžiaus katalikų bažnyčia. Šios parapijos klebonas Remigijus Saunorius „Šilutės naujienoms“ sakė, jog mielai šį renginį ir šiemet būtų priėmęs po savo bažnyčios skliautais, tačiau pernai būta šiokių tokių nepatogumų, kuomet šaltą gruodžio dieną jauniesiems giesmininkams teko pasiekti bažnyčią. Todėl nutarta, kad Šilutės katalikų bažnyčia giesmininkus priims tada, kai bus restauruotas buvusios vaikų tuberkuliozės sanatorijos „Eglutė“ pastatas.

Ir šiemet į Naujųjų apaštalų bažnyčią susirinko vaikai ne tik iš miesto, bet ir iš daugelio seniūnijų mokyklų. Susirinkusiuosius sveikino dvasiškiai, Švietimo skyriaus atstovai, taip pat Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Svečiai dėkojo ne tik atvykusiems ir visų širdis sušildžiusiems vaikams, bet ir juos ruošiantiems mokytojams. O Seimo narys pasidžiaugė, kad šiame renginyje gražiai bendrauja įvairių konfesijų Šilutės dvasininkai, ir pasidalijo mintimis, kad didžiausias žmogaus turtas po sveikatos yra žmonių santykiai.

Iš viso renginyje nuskambėjo apie 20 kūrinių, kai kuriuos jų atliko visi renginio dalyviai.