Iš Atmatos upės ištrauktas apiręs moters kūnas užminė mįslę tyrėjams

atmata„Taip jau ne kartą yra buvę mūsų praktikoje – nežinomo žmogaus kūną randame, o pranešimų apie panašaus amžiaus ir lyties pradingusį asmenį savo bazėje neturime ir tapatybę nustatyti sunku“, – sako Tauragės apskrities policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė.

Pasak pareigūnės, ir dėl pirmadienį Atmatos upėje netoli Uostadvario aptikto jau smarkiai apirusio moters kūno – tokia pati nežinia.

Pastarosiomis dienomis nepavyko surinkti bent kiek daugiau duomenų apie skenduolės tapatybę ir aplinkybes, kuriomis ji atsidūrė upėje Šilutės rajono ribose.

Pareigūnai dar neturi atsakymo, ar moters mirtis buvo smurtinė, o gal tai savižudybės ar nelaimingo atsitikimo auka.

Pasroviui plukdomą kūną upėje pastebėjo žvejai ir kvietė Šilutės policiją. Ištraukti kūną į krantą teko Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandai.

Mirusiosios amžius – apie 40-60 metų, 170 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, rusvų ilgų plaukų. Vilkėjo oranžinės spalvos džemperį, mūvėjo juodas kojines. Išoriškai apžiūrėjus lavoną, smurto žymių nerasta.

„Tai jau antras negyvo žmogaus kūnas, rastas šį pavasarį, kurio tapatybė yra nežinoma“,- sako S.Šniaukštaitė.

Jūros upės pakrantėje kovo 27 dieną Norkaičių kaimo ribose buvo rastas nenustatytos tapatybės pagyvenusio vyriškio lavonas. Šio mirusiojo iki šiol niekas nepasigedo, jo tapatybė nežinoma.