Iš degančio automobilio girtą vairuotoją padėjo išgelbėti vaikai

sudege automobilis vyraiTik vaikų dėka neblaivus 50-metis Saugų seniūnijos Medalių kaimo gyventojas išvengė mirties liepsnojančiame automobilyje.

Sekmadienio vakarą automobilis „Audi A6” nulėkė nuo kelio ir atsitrenkė į medžius. Praradęs sąmonę girtas vairuotojas užspaudė iki dugno tebeveikiančio automobilio greičio pedalą. Užkaitus varikliui automobilis užsidegė.

Vienoje sodybų žaidę Saugų J.Mikšo pagrindinės mokyklos trečiokai ir šeštokas pamatė iš netoliese esančio pušynėlio virstančius dūmus. Iš smalsumo vaikai nuėjo pasižiūrėti, kas ten vyksta. Pamatė dūmuose paskendusį automobilį garsiai kriokiančiu varikliu ir viduje gulintį vairuotoją. Išsigandę vaikai nubėgo kvieti pagalbos.

Du broliai Laurynas ir Valteris Gerulevičiai su kaimynų mergaite Karolina Kudrešova pakvietė mergaitės tėvą Leonidą Kudrešovą ir kaimyną Remigijų Sungailą. Nešini gesintuvu ir kastuvu vyrai nubėgo prie liepsnų apimto automobilio. Iš dūmų sklidino salono vyrai ištraukė be sąmonės gulintį vairuotoją, paguldę atokiau pievoje ėmė gaivinti. Kitas vyras toliau gesinino ugnį.

sudege automobilisssssudege automobilis vaikai gelbetojai

Atvykę ugniagesiai rado jau sudegusį automobilį bei užgesino užsiliepsnojusį pušynėlį. Išdegė aras miško.

Greitosios pagalbos medikai dūmais apsinuodijusį vyriškį nuvežė į ligoninę. Jam nustatytas vidutinis – 2,18 promilės girtumas.

Vėliau vairuotojas prisiminė, kad sudegusiame automobiluje liko ir tūkstantis litų.

Silutes naujienu LOGO