Iš kantrybės išvedė barbenimai į langą

1637007-988294-the-old-man-in-the-window-of-an-old-houseGyventi netoli gatvės, kuria dažnai zuja pėstieji, tikras vargas nuteistajam Ž.N. Vyras teisme pasakojo, kad jam atsibodo, kai kažkas vis pabeldžia į langą ir nubėga. Vieną dieną jo kantrybė baigėsi – išgirdęs barbenimą į lango stiklą, išlėkė kieman ir pamatė nubėgančius vaikinus. Pasivijęs, vieną jų spėjo pačiupti ir tvojo kumščiu į veidą, trenkė į sieną.

Ir tik vėliau pamatė, kad sužeistasis – labai jau jaunas…

Lapkričio 26 dieną namuose būnantį Ž.N. vėl suerzino vis tas pats, jau ilgą laiką jį nervinantis dalykas – beldimas į lango stiklą. Mat kažkam tai tapo žaidimu ar įpročiu – praeinant pro jo namą pabelsti, o pabeldus – pabėgti…

Šį kartą vyras neapsiėjo tik keiksnodamas tokius praeivius – nutarė juos pamokyti: išlėkęs į kiemą ir pamatęs nubėgančius jaunuolius, puolė juos vytis. Pasivijęs vieną pačiupo už kapišono, tvojo kumščiu į veidą ir, kaip pasakojo nukentėjusysis, suėmęs vaikino rankas už nugaros, du kartus dar į sieną veidu jį trenkė.

Smurtu pyktį išliejęs Ž.N. tik tada pamatė, kad sumuštasis – vaikas. Parsivedęs jį namo, pradėjo mąstyti, ar policiją kviesti, ar eiti pas vaiko tėvus.

Nutarė su paaugliu nueiti pas jo tėvus pakalbėti. Tačiau skubėti Ž.N. nematė reikalo – jis dar norėjo pavalgyti, persirengti. Vyrui besiruošiant, pati vaiko motina į Ž.N. namus prisistatė.

Moteris pasakojo, kad jai paskambino anūkė ir pranešė, jog nepažįstamas vyras sumušė jos sūnų ir parsivedė į namus. Atėjusi į tą namą ir pamačiusi sumuštą vaiką, motina iškvietė policiją.

Nukentėjęs paauglys teisme sakė, kad tą dieną vaikščiojant mieste su dviem draugais, vienas jų pabeldė į Ž.N. langą. Tuoj į kiemą išbėgo vyriškis, todėl vaikai pradėjo bėgti. Kodėl bėgo ir jis, nebeldęs į langą, paaiškinti negalėjo.

Teismas, prieš skirdamas nuosprendį Ž.N., atsižvelgė į tai, kad jis jau 2 kartus teistas už tyčinius nusikaltimus, teistumas neišnykęs, vyras nedirba.

Ž.N. nubaustas 30 parų areštu, bausmę atliekant areštinėje. Taip pat turės sumokėti 500 litų nukentėjusiojo motinai neturtinės žalos atlyginimą ir 86 litus – ligonių kasai.

Nuosprendis gali būti skundžiamas.