Iš Kauno – trys „Grand prix“ taurės Šilutės „Žvaigždūnei“!

DSCF4978Po intensyvių kūrybinių ieškojimų, repeticijų, Šilutės šokių klubas „Žvaigždūnė“, vadovaujamas Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės, su paruošta naujų šokių programa jau dalyvauja įvairiuose konkursuose, čempionatuose, festivaliuose. Neseniai grįžęs iš „Baltic talents 2014“ konkurso Rygoje ir laimėjęs vieną 3-iąją, dvi 1-ąsias vietas bei „Grand prix“, kolektyvas šį savaitgalį vyko į Kauną.

Čia vykusiame festivalyje susižėrė net tris „Grand prix“ taures!

Naujoje, modernioje, 800 žiūrovų talpinančioje Kauno Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje vyko 1-asis Lietuvos moterų sporto asociacijos (LMSA) organizuotas vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų festivalis – konkursas „Šokio fiesta 2014“, kuriame pagal pogrupius dalyvavo įvairaus amžiaus šokio mėgėjai ir profesionalai.

Renginį, skirtą LMSA 20-mečiui, atidarė šios asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė. Konkurso organizatorius, dalyvius, vadovus ir žiūrovus sveikino Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Šį renginį vertino žymiausi Lietuvos choreografai: Birutė Letukaitė – Kauno šokio teatro „AURA“ įkūrėja, direktorė ir meno vadovė, choreografė, šokio pedagogė, dviejų „Auksinių scenos kryžių“ laureatė, Vyriausybės kultūros ir meno premijos už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui laureatė, LRT televizijos nacionalinio šokio talentų konkurso „ŠOK!“ viena iš vertinimo komisijos narių; Marijanas Staniulėnas – šokio pedagogas, modernaus ir baleto šokio spektaklių autorius, įvairių televizinių šokių projektų choreografas; Deimantė Valionytė – „M-studijos“ choreografė, LRT projekto „ŠOK!“ finalininkė.

Šiame konkurse dalyvavo 60 kolektyvų iš Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Jonavos, Tauragės ir kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Šokėjai buvo suskirstyti į 4 grupes: I grupė – iki 8 metų, II gr. – 9-12 m., III gr. – 13-18 m., IV gr. -suaugusiųjų.

Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo išrinktas tik vienas kolektyvas, vertas pagrindinės „Grand Prix“ taurės. Visi kiti kolektyvai buvo apdovanoti taurėmis ir dovanomis.Zvaigzdunytes

Šiame konkurse dalyvavo visos „Žvaigždūnės“ grupės.  Mažiausiųjų grupėje varžėsi trylika kolektyvų. Aplenkusi visus, „Grand prix“ laimėtoja I amžiaus grupėje buvo paskelbta Šilutės šokių kolektyvo „Žvaigždūnė“ grupė „Žvaigždūniukai“. Taip įvertintas jų naujausias šokis „Smurfyčių diena“!!! Visos mažosios „žvaigždūnytės“ lipo į sceną kartu su savo vadove Gintare Stanelyte ir pirmą kartą savo gyvenime aidint  plojimams džiaugėsi aukščiausiu apdovanojimu – „Grand prix“ didžiule taure!

Antroje amžiaus grupėje, kurioje pasirodė net 17 kolektyvų, specialus konkurso prizas – nominacija „Stilingiausias kolektyvas“ įteikta „Žvaigždūnės“ mergaičių grupei „Ija“. „Grand prix“ atiteko Panevėžio kolektyvui „Šokių oazė“.

Trečioje, didžiausioje amžiaus grupėje, kurioje varžėsi net 23 kolektyvai, „Grand prix“ atiteko vyriausiajai „Žvaigždūnės“ merginų grupei „Mensa“.

Į šį konkursą vyko ir „Žvaigždūnės“ moterų grupė „Lyra“, parengusi naują šokį „BachaTango“. Suaugusiųjųjų grupėje paskelbus „Grand prix“ laimėtojus į sceną lipo Šilutės moterys!

Šilutiškiams kolektyvas naująją programą rodys „Žvaigždūnės“ 21-ojo gimtadienio koncerte gegužės 17 d. 16 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre.