Iš seniūnijų finalinių varžybų krepšininkės grįžo su medaliais

seniuniju zaidynes_krepsininkesŠilutės krepšininkės Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse rungtynėse laimėjo sidabro medalius!

Rugsėjo 16 dieną Jonavoje baigėsi Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalai. Smagu, kad tądien oras visus dalyvius lepino – nė lašelio lietaus, vien saulės spinduliai ir truputis vėjelio.

Organizatorius stebino dalyvių gausa. Daugiau kaip 1100 sporto mėgėjų iš 55 savivaldybių, įveikę įvairių sporto šakų atranką, dalyvavo finalinėse žaidynėse. Tarp finalininkų buvo ir Šilutės rajono savivaldybės sportininkai: moterys tinklininkės ir krepšininkės, šachmatininkai bei stalo teniso mėgėjai.

Taip susiklostė, kad medalius pavyko parsivežti tik krepšininkėms. Jos krepšinio turnyre 3×3 varžėsi su 17 geriausių moterų komandų ir po atkaklių kovų pasipuošė sidabro medaliais.

Šilutiškės nusileido tik Klaipėdos rajono savivaldybės krepšininkėms iš Gargždų.

Klaipėdos rajono savivaldybės sportininkai po labai įtemptos kovos vos 2 taškų persvara bendroje įskaitoje nugalėjo finalinių žaidynių šeimininkų – Jonavos rajono savivaldybės – atstovus ir iškovojo absoliučių laimėtojų titulą.

III vietoje liko Utenos rajono savivaldybės sporto delegacija, kuri Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale dalyvavo gausiausiai.

Miestų grupėje I vietą susigrąžino Alytaus miesto savivaldybė, atėmusi čempionų titulą iš 2016 metų žaidynių čempionų miestų grupėje – Klaipėdos miesto savivaldybės. Klaipėdiečių komanda šiais metais liko II vietoje.

O III vieta miestų grupėje pirmą kartą džiaugėsi Panevėžio miesto savivaldybės sportininkai.

Nors Šilutės r. savivaldybės komanda nelaimėjo medalių, bet VšĮ “Šilutės sportas” direktorius Dainius Gricevičius džiaugėsi, kad mūsų krepšininkės iškovojo medalius bei taurę, ir tikisi, kad kitais metais šilutiškiams pavyks iš finalinių varžybų parvežti daugiau medalių.